Skarga na agenta ubezpieczeniowego

Ubezpieczenie dla firm. Jak płacić mniej za OC i AC? Jakie korzyści przynosi ubezpieczenie i od czego można się ubezpieczyć? Najlepsze oferty.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Skarga na agenta ubezpieczeniowego

Post autor: Kalanss »

Hejka,


Słuchajcie, kilka dni temu byłam u swojego ubezpieczyciela, żeby wyliczył mi składkę ubezpieczenia, które musiałabym płacić, gdybym podpisała z nimi kolejną umowę. Spodziewałam się profesjonalnego podejścia i normalnej rozmowy a niestety agent ubezpieczeniowy okazał się być chamem i prostakiem. Zastanawiam się, czy nie złożyć na niego skargii. Jak myślicie, czy skarga na agenta ubezpieczeniowego ma sens? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Skarga na agenta ubezpieczeniowego

Post autor: kasiakowa06 »

Kiedyś pisałam skargę na agenta ubezpieczeniowego i trochę trwała korespondencja i cała sprawa ale w końcu wyszło na moje i została mi zwrócona niesłusznie naliczona składka. Także zawsze warto walczyć o swoje. Na przyszłość polecam skorzystać z usług tanie oc szczecin. Zawsze profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy i każdego klienta.
Awatar użytkownika
Grzesiek8512
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2019, 21:42

Re: Skarga na agenta ubezpieczeniowego

Post autor: Grzesiek8512 »

Myślę, że ma. Możesz też zgłosić się do kancelarii prawnej i porozmawiać, czy zachowanie ubezpieczyciela nie podchodzi pod jakiś paragraf. Ja złożyłbym skargę, nie ma co się patyczkować i przymykać oko na takie rzeczy.
http://sochanski.com/
tośia19909

Re: Skarga na agenta ubezpieczeniowego

Post autor: tośia19909 »

Kalanss pisze: ↑23 kwie 2019, 6:08 Hejka,


Słuchajcie, kilka dni temu byłam u swojego ubezpieczyciela, żeby wyliczył mi składkę ubezpieczenia, które musiałabym płacić, gdybym podpisała z nimi kolejną umowę. Spodziewałam się profesjonalnego podejścia i normalnej rozmowy a niestety agent ubezpieczeniowy okazał się być chamem i prostakiem. Zastanawiam się, czy nie złożyć na niego skargii. Jak myślicie, czy skarga na agenta ubezpieczeniowego ma sens? Jakie macie doświadczenia?
Nie sądzę, że ma sens poza wylaniem frusytacji..
-
aborcja Czechy
ODPOWIEDZ