Usprawnienie pracy gabinetu

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Karolina79

Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: Karolina79 »

Poszukuję do mojego gabinetu platformy, która będzie przechowywać dokumentację pacjentów w chmurze z możliwością jej udostępnienia, w rozliczeniach oraz rejestracji na wizyty. Zależy mi głównie na rozwiązaniach, które będą pomocne w prowadzeniu gabinetu jak: rejestracji pacjentów, intuicyjnym grafiku, rozliczaniu płatności czy zapisywaniu dokumentacji. Czy ktoś mógłby mi polecić coś sprawdzonego? Bardzo dziękuję za wszelkie polecenia. Pozdrawiam.
Eryk P.

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: Eryk P. »

Dużo słyszałem o platformie Klinika 24. Jest to platforma do zarządzania placówką medyczną - idealny dla klinik, gabinetów i szpitali. Platforma jest prosta w obsłudze. Jestem lekarzem w prywatnej klinice. Mam wielu pacjentów na co dzień, więc szukam ułatwia mojej pracy z pacjentami. Dodatkowo dzięki ogólnodostępnej wizytówce zyskałem wielu nowych Pacjentów, gdyż teraz Pacjentom jest łatwiej trafić do mojego gabinetu, który znajduje się na uboczu, a bezpośrednio z platformy, dzięki mapce, bez problemu do mnie trafili. Polecam.
drAgnes

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: drAgnes »

Osobiście polecam Klinika24. W mojej przychodni i gabinetach doskonale się sprawdza i usprawniła jej działanie. Jej atutem jest możliwość wideokonsultacji z Pacjentem. Na co dzień używamy wielu modułów, m.in. e-Dokumentacja: zwolnienia, recepty, skierowania. W prowadzeniu własnego gabinetu czy przychodni są one niezbędne. Nie wyobrażam sobie pracy bez nich. Przemawia do mnie również aspekt ekologiczny ze względu na nieużywanie dokumentacji papierowej. Ogólnie wszystko na plus. Polecam.
Adrianna3

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: Adrianna3 »

>> Dużo słyszałem o platformie Klinika 24. Jest to platforma do zarządzania placówką medyczną - idealny dla klinik, gabinetów i szpitali. Platforma jest prosta w obsłudze. Jestem lekarzem w prywatnej klinice. Mam wielu pacjentów na co dzień, więc szukam ułatwia mojej pracy z pacjentami. Dodatkowo dzięki ogólnodostępnej wizytówce zyskałem wielu nowych Pacjentów, gdyż teraz Pacjentom jest łatwiej trafić do mojego gabinetu, który znajduje się na uboczu, a bezpośrednio z platformy, dzięki mapce, bez problemu do mnie trafili. Polecam. <<

Także dużo słyszałam na temat tej platformy. Teraz już większość gabinetów jej używa. Chyba wypróbuję ją u siebie.
OliwiaMa

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: OliwiaMa »

<<Także dużo słyszałam na temat tej platformy. Teraz już większość gabinetów jej używa. Chyba wypróbuję ją u siebie.>>

Śmiało możesz wypróbować, i tak np. na pakiet gabinet komfort masz promocje — złotówka za miesiąc ;) będziesz miała możliwość stworzyć wizytówkę ( wpisać swoje kompetencje, dodać wykształcenie, certyfikaty itd), dodać linki do mediów społecznościowych, wystawiać e recepty, kalendarz dla wizyt i dużo innego. Korzystam gdzieś od pół roku i jestem zadowolona

broker nieruchomości kielce
Renia86

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: Renia86 »

<<Także dużo słyszałam na temat tej platformy. Teraz już większość gabinetów jej używa. Chyba wypróbuję ją u siebie.>>

Męczyliśmy się przez długi czas z wadliwym oprogramowaniem w Przychodni, dlatego szukaliśmy takiego, z którego będziemy zadowoleni. Zależało nam, aby historia pacjenta była rejestrowana i zapisywana w chmurze i żeby nie martwić się o wypisywanie dokumentacji papierowej, aby całkowicie ją wyeliminować. Zdecydowaliśmy się na platformę Klinika24. Usprawniła naszą działalność i pomogła zaoszczędzić czas. Pozdrawiam.
Olga89

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: Olga89 »

>> Męczyliśmy się przez długi czas z wadliwym oprogramowaniem w Przychodni, dlatego szukaliśmy takiego, z którego będziemy zadowoleni. Zależało nam, aby historia pacjenta była rejestrowana i zapisywana w chmurze i żeby nie martwić się o wypisywanie dokumentacji papierowej, aby całkowicie ją wyeliminować. Zdecydowaliśmy się na platformę Klinika24. Usprawniła naszą działalność i pomogła zaoszczędzić czas. Pozdrawiam. <<

Zakupiłam głównie ze względu na posiadanie modułu rozliczania i prowadzenia harmonogramu wizyt. Jak dla mnie idealna platforma do prowadzenia gabinetu. Pozdrawiam.
czusia

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: czusia »

Może jakiś program, nie wiem, może jakieś dane? To będzie dla Was bardzo pomocne. Dodam, że informacja odnośnie danych narzędzi jest tu https://goodatservice.com/sql/ . Sama często zaglądam na ten serwis, bardzo mi pomaga, skądinąd. Myślę, że i dla Was będzie odpowiedni, co wy na to?
Awatar użytkownika
kwiatushek04
Posty: 30
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Usprawnienie pracy gabinetu

Post autor: kwiatushek04 »

Moim zdaniem warto mieć przy sobie kalendarz aby nic nie wypadło nam z głowy. Na tej stronie internetowej https://www.lediberg.com.pl/kalendarze-1 udało mi się znaleźć spory asortyment różnorakich kalendarzy w bardzo dobrych cenach. Moim zdaniem warto do nich sięgnąć, a na pewno znajdziecie sporo ciekawych produktów.
ODPOWIEDZ