Sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
mamuśka17

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://binatural.pl/ jest dostępna oferta jednego z dystrybutorów sprzętu przeznaczonego do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Ponieważ jestem na etapie planowania takiego otwarcia, już teraz rozglądam się za sprzętem jaki warto w gabinecie posiadać. Czy ktoś z Was może taki gabinet prowadzi i może podpowiedzieć jaki sprzęt na pewno na początek warto posiadać. Tak by zapewnić pacjentkom dobre efekty. Możecie coś doradzić? Też jeśli można to od jakiego dystrybutora taki sprzęt warto kupić? I czy są jakieś modele, które naprawdę są wszechstronne.
ótak

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: ótak »

Miej na uwadze, iż w każdym gabinecie meble trzeba będzie poddać stosownej renowacji. Nasz gabinet medycyny estetycznej funkcjonuje od 6 lat, zaś po takim czasie renowacja mebli medycznych była koniecznością. A wszystko po to, aby nasz gabinet cieszył się szacunkiem nie tylko ze względu na usługi, ale i aspekt wizualny. Meble zostały doprowadzone do porządku w mgnieniu oka, co całkowicie sprostało moim wymaganiom. Trzeba w przyszłości wdrożyć więcej takich napraw! Za wspomnianą renowację odpowiadali https://www.mobiltap.pl/oferta/renowacja .
kórek

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: kórek »

Musisz mieć na uwadze, że w takim gabinecie meble z czasem ulegną zepsuciu. Mobiltap https://www.mobiltap.pl/oferta/laminacja zapewnili mi ostatnio renowację wspomnianych mebli co bardzo się opłacało. W końcu nie stać mnie na zakup nowych mebli a to byl najrozsądniejszy pomysł. Tym sposobem efekt końcowy zachwyca już na pierwszy rzut oka a moi klienci mogą korzystać z moich usług w świadomości, iż wszystko jest w porządku. Idealny wybór po atrakcyjnej cenie.
ODPOWIEDZ