reklama

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
gość

reklama

Post autor: gość »

Jeśli chodzi o reklamę tradycyjną korzystam z usług drukarni internetowej Diamond Druk: http://diamond-druk.pl/ ,a w sprawie wizerunku w internecie z tej agencji interaktywnej. Gdybym jednak musiał ocenić, który rodzaj reklamy jest skuteczniejszy to śmiało mogę powiedzieć, że reklama w internecie. Szczególnie pozycja w googlach kiedy posiadamy sklep internetowy lub oferujemy jakieś konkretne usługi.
Awatar użytkownika
kurcia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 17:24

Re: reklama

Post autor: kurcia »

Ja już dawno zrezygnowałam z reklamy tradycyjnej na tą sieciową. I nie ukrywam, że klientów mam znacznie więcej ale i ogólnie promocja w ten sposób daje znacznie większe możliwości. Kilka kampanii reklamowych zleciłam już agencji https://marketing-szeptany.biz.pl/ która ma sporo pozytywnych opinii i szczerze to wcale się temu nie dziwię. Z pewnością będę jeszcze długo z nimi działać.
KumackaŁ

Re: reklama

Post autor: KumackaŁ »

Jedną z form reklamy są gadżety reklamowe. Tutaj https://regalo.pl/kategoria-produktu/ma ... -pluszowe/ zerknijcie sobie na breloki. Myślę, że to może być naprawdę fajny podarunek dla klienta. Niedrogi, a to miły gest i oczywiście reklama firmy jednocześnie. Gadżety koniecznie muszą być z logo firmy.
kapiś554

Re: reklama

Post autor: kapiś554 »

Jest wiele firm wyspecjalizowanych w reklamie na portalach społecznościowych. To, co ja mógłbym Ci doradzić, to zaangażowanie w promocję swojej marki influencerów. Jeśli nie wiesz, kim oni są i czym się zajmują, zapoznaj się z treścią tego artykułu: https://magazynfakty.pl/influencer-mark ... fenomenem/

funkymedia opinie
biłka

Re: reklama

Post autor: biłka »

Według mnie nie da się rozwijać firmy, zdobywać klientów, a tym samym zwiększać sprzedaży bez odpowiednich i skutecznych działań marketingowych. Na https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ czytałam dużo o pozycjonowaniu, na to warto stawiać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: reklama

Post autor: kasiakowa06 »

biłka pisze: ↑25 sie 2021, 12:31 Według mnie nie da się rozwijać firmy, zdobywać klientów, a tym samym zwiększać sprzedaży bez odpowiednich i skutecznych działań marketingowych. Na kutno.net.pl/lifestyle/co-zyskasz-dzieki-dobremu-pozycjonowaniu/dR8W3OaYUIQrfLLG7BIZ czytałam dużo o pozycjonowaniu, na to warto stawiać.
Pozycjonowanie jest najważniejsze :)
Ale reklama taka jak banery na naszej stronie, tez robią robotę: https://www.banery.guru/statyczne/
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: reklama

Post autor: junkler »

Moim zdaniem marketing szeptany jest jedną z ważniejszych form reklamy, dzięki niemu nasza firma jest na wyższej pozycji w sieci i dociera do większej ilości osób. Jeśli chodzi o mnie, to reklamę kupuje zawsze w agencji https://www.lartweb.pl/produkt/marketin ... mienne-ip/ i jestem z niej zadowolony.
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: reklama

Post autor: kidawa »

W tym temacie mam porządne wsparcie Agnieszki od http://mistrzyni-slow.pl/ . Specjalizuje się całe lata w content marketingu, gdzie na podstawie surowych danych, tworzy dla mnie świetne treści branżowe, przykuwające uwagę. A wiadomo, że w głębi jest delikatna reklama, sugestia mojej marki.
ODPOWIEDZ