Pytanie o firmę montującą windy

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Piórko678

Pytanie o firmę montującą windy

Post autor: Piórko678 »

Zastanawiam się nad montażem firmy w naszym domu jednorodzinnym, znalazłem taki artykuł i jestem zdecydowany na tą firmę praktycznie, czy ktoś ma o nich opinie? https://www.windadodomu.pl/blog/ile-kos ... orodzinnym
Różowa Pantera

Re: Pytanie o firmę montującą windy

Post autor: Różowa Pantera »

Nie tak dawno w naszej firmie zostały zamontowane nowe windy, więc spokojnie mogę polecić - to producent wind osobowych - https://global-lift.pl/oferta/windy-osobowe/ - firma Global Lift z Warszawy. Wymiary windy osobowej uzależnione są od wybranego sposobu montażu oraz miejsca instalacji. Jeśli na przykład "komin" , gdzie należy zamontować jest określonej wielkości - to nie da się tam włożyć większej windy.
bołkkłon

Re: Pytanie o firmę montującą windy

Post autor: bołkkłon »

Jeśli szukasz solidnej firmy w zakresie montażu, serwisu i konserwacji wind to współpracuję z firmą Dolpol-Dźwig która odpowiada za instalację w naszym bloku i rzetelnie wywiązuje się ze swoich zadań. To specjalistyczna firma, która zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada niezbędne certfyfikaty.
ODPOWIEDZ