Projekty mg projekt

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 52
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:25

Projekty mg projekt

Post autor: beetle »

Hej, czy ktoś z Was wie coś więcej o pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ ? Znaleźliśmy ją w sieci i widzieliśmy, że ma kilka ciekawych projektów. Zastanawiamy się, czy warto próbować, decydować się, czy niekoniecznie. Co nam o tym powiecie?
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 58
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: Projekty mg projekt

Post autor: jojo »

Nie znam ich ale mogę Ci polecić świetne biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . Tam otrzymasz profesjonalną pomoc w tej kwestii. Możesz u nich wybrać projekt gotowy lub też zamówić projekt indywidualny.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Projekty mg projekt

Post autor: Tośka »

O tak, mi również bardzo podobają mi się projekty z tej pracowni ;) Ostatnio na przykład wpadł mi w oko jej projekt Hiacynt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt. A Wy co o nim sądzicie? Czy chcielibyście zamieszkać w domu wybudowanym według takiego właśnie projektu?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Projekty mg projekt

Post autor: marian3 »

Jeśli szukasz naprawdę dobrych projektów to polecam zajrzeć na stronę biura Archon+. Mają dostępne gotowe projekty domów jednorodzinnych, w rozsądnych cenach i spełniające wszystkie wymogi techniczne. Dodatkowo do każdego projektu istnieje możliwość dokupienia kosztorysu zgodnego z wyliczeniami na dany kwartał roku.
ODPOWIEDZ