Pompa ciepła do basenu?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
mamuśka17

Pompa ciepła do basenu?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://basensklep.pl/collections/pompy-ciepla jest dostępna oferta na pompy ciepła, które są przeznaczone do basenu. Jestem takiego basenu właścicielką, jednak chciałabym w niego zainwestować i sprawić by był dostępny również poza sezonem. I nad zakupem takiej pompy ciepła właśnie się zastanawiam. Czy ktoś z Was z takiego urządzenia korzysta i może podzielić się opinia? Oraz może doradzić na bazie własnego doświadczenia, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy, tak by być potem z urządzenia zadowolonym?
yaroslaw

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: yaroslaw »

Kupiliśmy w ubiegłym roku pompę ciepła do basenu marki Hewalex . Żona znalazła ją w ofercie sklepu internetowego basenyogrodowe.pl . Urządzenie może służyć zarówno do podgrzewania jak i chłodzenia wody, jest energooszczędne , łatwe w montażu i demontażu. Czy było warto w nie zainwestować ? Zdecydowanie tak. Posłuży nam przez lata, jest zresztą objęte gwarancją.
ODPOWIEDZ