Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Wioletta Różalska

Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Wioletta Różalska »

Cześć. Szukam aplikacji do gabinetu stomatologicznego (zapisywanie wizyt, dokumentacja itp.). Jestem zielona w temacie, dlatego oczekuje szczerej i szczegółowej opinii. To mój pierwszy gabinet i chcę w pełni zadbać o komfort pacjentów. Zależy mi na tym, żeby program automatycznie zapisywał dane i nie utrudniał dostępu do dokumentacji, ponieważ to przedłuża moją pracę, a ja niepotrzebnie tracę nerwy. Słyszałam, że medNote się świetnie sprawdza w pobliskich gabinetach. Na stronie widnieje korzystna cena i zastanawiam się czy nie zainwestować właśnie w tą aplikację. Czy ktoś może się wypowiedzieć?
Kornelia B.

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Kornelia B. »

Poszukiwałam właśnie aplikacji do zapisywania wizyt pacjentów oraz rozliczeń. Dodam, że jest to mój pierwszy gabinet. Ze względu, że czasami pracuję w gabinecie, a czasami dojeżdżam do pacjentów, zależało mi na tym, aby była to aplikacja działająca w przeglądarce, gdyż tak mi łatwiej ją obsługiwać ze względu na mój charakter pracy. Natrafiłam na medNote i jestem bardzo zadowolona. Pomaga i usprawnia moją pracę. Więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem to naprawdę polecam.
ŁukaszWojas

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: ŁukaszWojas »

Jestem osobą, która stara się mieć wszystko zorganizowane w swoim gabinecie. Jednak z natłoku pracy nie raz zdarzyło się, że coś mi uciekło czy z płatnością lub złą datą wizyty w kalendarzu. Postanowiłem zainwestować w aplikację Mednote. Odkąd jej używam wszystko działa jak powinno. Jeśli więc ktoś rozważa zakup takiej aplikacji, gorąco ją polecam. Jej cena jest również rozsądna w porównaniu do jej funkcjonalności i do konkurencyjnych aplikacji. Gorąco polecam. Pozdrawiam.

l-arginina suplementy
Emce16

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Emce16 »

Korzystaliśmy zawsze z innej apki, po angielsku i trochę irytowaliśmy się na jej fochy, dokumenty dziwntym trafem się gubiły, same przerzucały się między kartotekami, raczej była to apka-utrudnienie niż ułatwienie. Do Med Note podchodziliśmy z dużą rezerwą ale niepotrzebnie bo apka fajnie nam się sprawdza, ma duże wsparcie, wystarczy telefon aby zgromadzić wszystkie niezbędne dane w jednym miejscu.
Ogółem - polecam bo nie znaleźliśmy jeszcze niczego lepszego.

android 5.0 aktualizacja
ZbyszekPros

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: ZbyszekPros »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Optimed NXT, prowadzę gabinet w średnim mieście na południu Polski i jednak trochę pacjentów nam się przewija przez obiekt. Korzystaliśmy z tradycyjnych katalogów ale to była męczarnia. im więcej pacjentów się pojawiało, tym większy mieliśmy bałagan. Optimed nam to wszystko zgrabnie uporządkował i ogrania na bieżąco nasze sprawy.
Myślę, że cena licencji tez jest uczciwa. polecam zarówno dla małych jak i tych większych gabinetów
Weronika33

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Weronika33 »

Bardzo polecam platformę Klinika24. W mojej przychodni się doskonale sprawdziła i usprawniła jej działanie. Jej zaletą jest możliwość wideokonsultacji z Pacjentem. Korzystamy na co dzień z wielu z modułów e-Dokumentacji: zwolnienia, recepty, skierowania. Są one niezbędne w prowadzeniu własnego gabinetu czy przychodni. Nie wyobrażam sobie pracy bez tych pomocy. Te rozwiązania są również ekologiczne ze względu na nieużywanie dokumentacji papierowej. Ogólnie wszystko na swoim miejscu.
Weronika R.

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Weronika R. »

>> Bardzo polecam platformę Klinika24. W mojej przychodni się doskonale sprawdziła i usprawniła jej działanie. Jej zaletą jest możliwość wideokonsultacji z Pacjentem. Korzystamy na co dzień z wielu z modułów e-Dokumentacji: zwolnienia, recepty, skierowania. Są one niezbędne w prowadzeniu własnego gabinetu czy przychodni. Nie wyobrażam sobie pracy bez tych pomocy. Te rozwiązania są również ekologiczne ze względu na nieużywanie dokumentacji papierowej. Ogólnie wszystko na swoim miejscu. <<

Również mogę polecić. Ja zakupiła głównie ze względu na moduł rozliczania i prowadzenia harmonogramu wizyt. Jak dla mnie idealna platforma do prowadzenia gabinetu. Pozdrawiam.
Elżbieta87

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Elżbieta87 »

>> Bardzo polecam platformę Klinika24. W mojej przychodni się doskonale sprawdziła i usprawniła jej działanie. Jej zaletą jest możliwość wideokonsultacji z Pacjentem. Korzystamy na co dzień z wielu z modułów e-Dokumentacji: zwolnienia, recepty, skierowania. Są one niezbędne w prowadzeniu własnego gabinetu czy przychodni. Nie wyobrażam sobie pracy bez tych pomocy. Te rozwiązania są również ekologiczne ze względu na nieużywanie dokumentacji papierowej. Ogólnie wszystko na swoim miejscu. <<

Platforma Klinika24, z której korzystam pomaga mi w prawidłowym przechowywaniu rachunków oraz pomaga w rejestracji. Dzięki niej mam szybki podgląd harmonogramu wizyt, który się sam aktualizuję. Jestem na bieżąco z wizytami.
Daria889

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Daria889 »

>> Bardzo polecam platformę Klinika24. W mojej przychodni się doskonale sprawdziła i usprawniła jej działanie. Jej zaletą jest możliwość wideokonsultacji z Pacjentem. Korzystamy na co dzień z wielu z modułów e-Dokumentacji: zwolnienia, recepty, skierowania. Są one niezbędne w prowadzeniu własnego gabinetu czy przychodni. Nie wyobrażam sobie pracy bez tych pomocy. Te rozwiązania są również ekologiczne ze względu na nieużywanie dokumentacji papierowej. Ogólnie wszystko na swoim miejscu. <<

Czy w tej platformie mogę połączyć się z Pacjentem w formie wideokonsultacji? Zależy mi właśnie na tych wszystkich funkcjach, o których pisałaś, jak udostępnianie dokumentacji, ale ponadto chciałbym mieć możliwość właśnie wideokonsultacji.
Dawid_W

Re: Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Dawid_W »

>>>>>>>> Czy w tej platformie mogę połączyć się z Pacjentem w formie wideokonsultacji? Zależy mi właśnie na tych wszystkich funkcjach, o których pisałaś, jak udostępnianie dokumentacji, ale ponadto chciałbym mieć możliwość właśnie wideokonsultacji. <<<<<<

Platforma pomaga w prowadzeniu harmonogramu wizyt, co pozwala na utrzymanie porządku w terminarzu. Można udostępniać e-dokumentację (skierowania, recepty, zwolnienia). Ma również możliwość wideokonsultacji, co jest bardzo pomocne w czasach pandemii. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - mogę pomóc :)
ODPOWIEDZ