Najlepsza reklama

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Najlepsza reklama

Post autor: wesa213 »

Potrzebuję odpowiedniej reklamy dla mojej firmy, dzięki której szybko i skutecznie pojawię się na rynku razem ze wszystkimi produktami. Jaką formę reklamy polecacie? U kogo warto skorzystać ze wszystkich usług?
tuptuś

Re: Najlepsza reklama

Post autor: tuptuś »

Myślę, że jak najbardziej mogę polecić Ci taką reklamę jak spot reklamowy. Taka forma chyba najbardziej zwraca uwagę wszystkich klientów, więc śmiało możecie się rozejrzeć i sprawdzić, "co w trawie piszczy". Jeśli opcja się spodoba, to chętnie polecę firmę https://lightcraft.pl/ , bo moim zdaniem tworzą najlepsze spoty reklamowe, co widać po tym, że zaufały im dość duże i znane firmy.
kaśka

Re: Najlepsza reklama

Post autor: kaśka »

Jak najbardziej zgodzę się z moim przedmówcą, ponieważ spot reklamowy, czy film reklamowy jak najbardziej przyciąga uwagę wielu klientów. No, ale oczywiście wszystko pod warunkiem, że taki spot wykonany jest w odpowiedni sposób, czyli w tym wypadku przez profesjonalistów.
błażej

Re: Najlepsza reklama

Post autor: błażej »

A ja już miałem okazję słyszeć o firmie LightCraft i jak najbardziej były to bardzo pozytywne informacje. Sam kiedyś chciałem zdecydować się na film reklamowy dla swojej firmy, ale na ten moment nie jest mi on potrzebny. Jeśli będzie, to z pewnością właśnie do tej firmy się zgłoszę.
Mikołaj09

Re: Najlepsza reklama

Post autor: Mikołaj09 »

Moim zdaniem w każdym biznesie jest potrzebna jest świetna reklama i ja osobiście korzystam z instagrama a dzięki temu moja firma teraz bardziej się rozwija. Skorzystałem również z oferty https://topinsta.pl/ i dzieki nim mam więcej obserwujących co daje więcej możliwości. Polecam

pko jarocin
pałłla

Re: Najlepsza reklama

Post autor: pałłla »

Najlepszą reklamą w moim odczuciu jest reklama w internecie, tutaj https://xann.pl/ macie firmę która się tym profesjonalnie zajmuje. Moi rodzice korzystają z ich usług i mają dzięki temu coraz więcej nowych klientów, widać po tym że są skuteczni.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Najlepsza reklama

Post autor: Alvinka »

Chyba ta w interenecie, sporo firm na takiej formie reklamy się koncentruje, ja również. Powinniscie tu kogoś poszukać do pomocy - na pewno to najlepiej wyjdzie. Zobaczcie sobie tu propozycje od https://martis-consulting.pl Znajdziecie tu świetną agencje PR.
Romanąwski

Re: Najlepsza reklama

Post autor: Romanąwski »

Ja polecam zainteresować się IG. Tam umieszczając wysokiej jakości zdjęcia z opisami, można sporo zyskać. O opisach można poczytać tutaj https://realfollow.pl/opisy-do-zdjec-instagram/
ODPOWIEDZ