Magazyn w namiocie?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Magazyn w namiocie?

Post autor: Funka »

Zastanawiamy się nad postawieniem ze zajomymi magazynu. Może okazać się to dość dochodowe, dlatego zastanawiam się jak taki magazyn postawić. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/magazyn-c ... agazynowy/ , znalazłam informacje o namiotach magazynowych, stawialiscie coś takiego?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 58
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:28

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: Jacek »

Skoro myślisz poważnie o biznesie to raczej od razu trzeba stawiać na coś bardziej stałego. Zobaczcie sobie takie hale magazynowe ze stali. W woj. mazowieckim stawianiem takich hal zajmuje się firma Solidhale. Zapoznajcie się z ich ofertą. Hale stawiają naprawdę solidne.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: sefka »

W wielu firmach potrzebne są maszyny i sprzęty do transportowania wielu rzeczy. Wózki widłowe to już podstawa. Jak chcemy jeszcze bardziej rozwinąć nasza firmę to warto było by zainwestować w profesjonalny sprzęt. Zdecydowanie ułatwi to pracę w niejednej firmie. Koniecznie sprawdźcie ofertę https://gizo.pl/ - myślę, że zainteresuje was równie mocno jak mnie. Poza tym, Gizo oferuje również bardzo ciekawe i praktyczne szkolenia z obsługi takich urządzeń jak ładowarki teleskopowe, podnośniki itd.
Awatar użytkownika
samar0
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:19

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: samar0 »

Kompletnie się na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
Małe pieski najwięcej szczekają.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: Kalanss »

Nie mam ani namiotu ani magazynu, ale planuje wynająć dwa w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy. Jednak nie biorę pod uwagę magazynów namiotowych, bo moim zdaniem szkoda na nie pieniędzy i lepiej zainwestować w magazyn o wyższym standardzie. Myślę o tym tutaj https://www.katmagazyn.pl/properties/magazyn-rybnik/ . Ktoś z Was może kojarzy oferty wynajmu tych nieruchomości? Jeśłi tak, proszę o oceny
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: Sebek57 »

Jak będzie potrzebny Wam porządny sprzęt na magazyn, czyli wózki widłowe, podnośniki itd to zajrzyjcie do oferty firmy Lemarpol która działa na terenie całego kraju mając swoje serwisy i ogromny magazyn na którym jest ich ponad 350 sztuk zarówno nowych i używanych modeli oraz możliwość wygodnego wynajmu z czego też zdarza nam się korzystać.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: burek »

Właściwie, dlaczego nie? Musicie tylko pamiętać o odpowiednim wyposażeniu takiego magazynu. Na pewno przydadzą się kontenery, opakowania czy palety. Wszystkie te rzeczy znajdziecie u cenionego producenta https://www.schoellerallibert.com/pl/ Myślę, że z całą pewnością ta oferta was zainteresuje. Dajcie znać, czy udało wam się coś wybrać dla siebie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: falcia123 »

W każdym takim biznesie, najważniejsza jest technologia! To podstawa. Dlatego wybierz elementy, które dadzą Ci szansą na pakowanie i transport towarów w bezpieczny i skuteczny sposób. Zajrzyj na https://www.filmat.eu/oferta/transporte ... aszyn.html i zobacz jak świetnie i korzystnie wypadają ich maszyny!
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: Sebek57 »

Natomiast jeśli jeszcze będzie potrzebne znakowanie poziomie na magazynie to warto zastanowić się nad współpracą z taką firmą jak http://malowanielinii.com/ która zajmowała się tym u nas i śmiało mogę powiedzieć, że pod względem jakości wykonania prac oraz terminowości nie mogliśmy co do nich mieć najmniejszych zarzutów.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: Emilka »

odpowiedni sprzęt to podstawa w każdym takim magazynie Wiadomo ,ze maszyny się eksploatują - ulegają usterkom,jednak jeśli zakupimy odpowiednie części zamienne to jest spora szansa że taka maszyna posłuzy nam jeszcze przez długi czas- tym samym sporo zaoszczędzimy nie kupując nowego urządzenia niepotrzebnie. Warto zajrzeć na ofertę firmy Interhandler www.interhandler.pl bo oferują takie części zamienne a także usługi serwisowe w razie potrzeby.
Tośka21

Re: Magazyn w namiocie?

Post autor: Tośka21 »

A skoro już jesteśmy przy magazynach, to w jaki sprzęt najlepiej Waszym zdaniem wyposażyć takie hale magazynowe? Mi się wydaje, że koniecznie w takim miejscu powinny się znaleźć wózki widłowe spalinowe. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów mogą być one używane nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń ;) Wybierając takie wózki do swojej firmy warto zwrócić uwagę na takie parametry jak maksymalny udźwig, czy też maksymalna wysokość podnoszenia. Nie bez znaczenia jest również rodzaj napędu ;)
ODPOWIEDZ