Kompleksowy program magazynowy?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: Raczejtak »

Program na którym pracuję jest przestarzały i nie ogarnia wielu ważnych nowinek, które w między czasie zostały w firmie wdrożone. Rozglądam się za jakimś nowym systemem do zarządzania magazynem. Znacie jakiś?
Awatar użytkownika
Lichon
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:15

Re: Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: Lichon »

Program gdzie możesz w jednym systemie rozliczać przychody i rozchody razem z finansami i nadzorem nad projektami to Icon24. Możesz w nim tworzyć magazyny i wtedy nadzorujesz bazę produktów. Oczywiście rozliczanie faktur też jest, ale to standard :)

Przetestuj za darmo ten moduł do zarządzania magazynem na stronie https://icon24.pl/modul-magazyn/
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: Tośka »

Jeśli prowadzisz własny magazyn, to na pewno przydadzą Ci się również wysokiej jakości regały magazynowe. Jeśli chodzi o regał paletowy www.amrack.pl oferuje całkiem spory wybór takich regałów wysokiej jakości po przystępnych cenach. Polecam więc zapoznać się z ofertą tej firmy ;)
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: Poplina »

Odpowiednie zarządzanie to podstawa w magazynie, wszystko powinno być jak najbardziej zautomatyzowane. Oprogramowanie IT powinno tu super się sprawdzić. Zobaczcie sobie może tu też i firmę Gizo i ich wózki widłowe, także i podnośniki do prac na wysokościach. Na pewno w wielu firmach, na pewno i w magazynach takie maszyny wam się przydadzą. Proponują tu zarówno wynajem, a i także sprzedaż nowych, używanych maszyn.
Awatar użytkownika
focus
Posty: 73
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: focus »

Poplina pisze: ↑30 gru 2020, 14:54 Odpowiednie zarządzanie to podstawa w magazynie, wszystko powinno być jak najbardziej zautomatyzowane.
To prawda! U nas mamy darmowy program do faktur dzięki któremu możemy też z dowolnego miejsca zarządzać magazynem, tak więc czy to faktura online czy sprawdzenie stanów magazynowych to prosta sprawa
Grzełak75

Re: Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: Grzełak75 »

A jak to jest z magazynami gastronomicznymi gdzie są przydatne różne urządzenia pomocnicze ze stali nierdzewnej https://polgast.com.pl/#urzadzenia-pomocnicze? W takim programie wybiera się też inne meble ze stali typu regał czy szafa przelotowa? Koniecznie bym podpytał o takie realizacje
Pawełł

Re: Kompleksowy program magazynowy?

Post autor: Pawełł »

Wprawdzie już dużo zostało powiedziane w tym temacie, ale jeszcze chętnie podzielę się z wami informacją o rfid co to jest? Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.aska.com.pl/index.php/start ... ym-sa.html. To nowoczesny system z czytnikami i kodami, który umożliwia lepsze zarządzanie magazynem.
ODPOWIEDZ