Koła zębate

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Koła zębate

Post autor: Nestor »

Wiecie może, jak najlepiej wyczyścić koła zębate? Nie mam dużego doświadczenia, dlatego przydadzą mi się wszelkie informacje i wskazówki.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: Koła zębate

Post autor: Solux »

Powinieneś zlecić to profesjonalistom takim jak na przykład firma Blastech https://blastech.pl/ . Właśnie rozkręcam swój biznes związany z tego typu detalami i też będę musiała się do nich zgłosić. Znajomi wypowiadają się o nich w samych superlatywach, bo można polegać na ich profesjonalnych usługach i sprzęcie. Podobno dysponują urządzeniami śrutującymi firmy COGEIM, które idealnie nadają się do takiej obróbki.
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:37

Re: Koła zębate

Post autor: Sabina »

A nie myślałeś, żeby zapytać rodzinę o porady? Mi często pomaga ktoś z najbliższych.
Miłość jest sprzecznością.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Koła zębate

Post autor: wspolnafirma1 »

Wszystko zależy co to za koła zębate. Maszyny do obróbki metalu zajmujące się produkcją takich kół też powinny być na bieżąco serwisowane. Jest również możliwość zakupuużywane maszyny do obróbki metali Maszyna dotrze kompleta zostanie na miejscu uruchomiona i wykonana zostanie wstępna seria produkcyjna. Załoga pozna też dokładnie wszystkie zakamarki maszyny oraz będzie dokładnie przeszkolona z jej działania.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 58
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:28

Re: Koła zębate

Post autor: Jacek »

U mnie zmiana hali produkcyjnej się szykuje. Duże zmiany, bo całą linię produkcyjną jedną trzeba będzie przewieźć. A relokacje maszyn nawet z profesjonalną firmą do najłatwiejszych nie należy. No ale trzeba się rozwijać, a nowa hala da nam zupełnie inne perspektywy.
Awatar użytkownika
slodycz28
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:51

Re: Koła zębate

Post autor: slodycz28 »

Zastanawiam się, jak w łatwy sposób przekształcić halę magazynową w zakład produkcyjny. Z racji, że mój pomysł obejmuje użycie wysokowydajnych maszyn zapewne konieczna będzie stacja transformatorowa do obsługi całej sieci. Może polecicie jakieś dobre bura projektowe z branży energetycznej, na które warto zwrócić uwagę?
ODPOWIEDZ