Fotografia reklamowa - kogo polecacie ?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Fotografia reklamowa - kogo polecacie ?

Post autor: falcia123 »

Witam, Interesuje mnie fotografia reklamowa. Szukam firmy specjalizującej się w tym. Kogo ewentualnie możecie polecić? Korzystał może ktoś z usług tej firmy impactproduction.pl/fotografia? Jakie macie opinie na ich temat ? Wiele dobrego na ich temat słyszałem .
Mońuszko

Re: Fotografia reklamowa - kogo polecacie ?

Post autor: Mońuszko »

To ja mam dla was dobry, sprawdzony namiar. Świetna firma od fotografii reklamowej i produktowej to https://photographic.pl/oferta/fotografia-reklamowa/ z Józefowa pod Warszawą. U nas współpraca z nimi doskonale się sprawdza, firma jest solidna i rzetelna, ich zdjęcia są doskonałej jakości, dokładnie takie o jakie nam chodzi. Plusa daję też za rozsądne stawki.

demony w polsce
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Fotografia reklamowa - kogo polecacie ?

Post autor: kasiakowa06 »

falcia123 pisze: ↑28 maja 2021, 21:45 Witam, Interesuje mnie fotografia reklamowa. Szukam firmy specjalizującej się w tym. Kogo ewentualnie możecie polecić? Korzystał może ktoś z usług tej firmy impactproduction.pl/fotografia/ impactproduction.pl/fotografia ? Jakie macie opinie na ich temat ? Wiele dobrego na ich temat słyszałem .
Zdecydowanie najlepsza fotografia reklamowa i produktowa to https://epli.pl/ :arrow:

Obrazek
issaa

Re: Fotografia reklamowa - kogo polecacie ?

Post autor: issaa »

Oj tak, tak dzisiaj fotografia ma ogromną moc i to w różnych branżach i w różnych kwestiach. Jak chodzi o mnie, to interesują mnie profesjonalne zdjęcia profilowe i zastanawiam się nad tym - gdzie najlepiej się zgłosić? Do jakiego fotografa? Może kogoś polecicie?
ODPOWIEDZ