Drukowanie w 3d

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Drukowanie w 3d

Post autor: Dale »

Mieliście okazję korzystać z takiej drukarki? Ja niestety nie, ale podobno jest to bardzo pomocne zwłaszcza w reklamowaniu. Mój znajomy posiada własną firmę i wydrukował, dzięki firmie http://3d-up.pl/ , makietę budynku własnej firmy. Musze przyznać, że prezentuje się to niesamowicie.

reklama play na kartę
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Drukowanie w 3d

Post autor: mczay »

Ta technologia jest coraz szerzej dostępna i stosowana.
tołpak

Re: Drukowanie w 3d

Post autor: tołpak »

Dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Takie drukowanie przestrzenne coraz więcej od jakiegoś już czasu zyskuje na popularności a tym samym dostępność jest coraz większa. Drukowanie 3D pozwala na uzyskanie konkretnych przedmiotów, lub konkretne elementy do innych przedmiotów. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości, z których coraz więcej przedsiębiorstw korzysta.
dłl

Re: Drukowanie w 3d

Post autor: dłl »

Sami nie korzystaliśmy, ale korzystamy z usług firmy, która takimi usługami się zajmuje. Jest to firma ALLTS http://allts.pl/oferta-alias/druk-3d z Łężyc. Oni posiadają dobrej jakości sprzęt, ich wydruki są doskonałej jakości, bez problemu drukują nasze prototypy, zawsze jesteśmy zadowoleni z ich wykonania. Zlecenia realizują terminowo, wszystkie szczegóły bez problemu można z nimi dokładnie omówić, maja indywidualne podejście do klienta, polecam.
Gawroński Dawid

Re: Drukowanie w 3d

Post autor: Gawroński Dawid »

kto oszczedza 2x traci, przechodziłem to pare razy, kupowałem "bo tanio" a pozniej wszystko albo do poprawy albo w ogóle nie szło drukować, z doświadczenia postawiłem na nieco droższą ale jakościowo lepsza opcje i kupuję tylko w print me. Raz nawet robili mi kolor pod klienta na zamówienie. Chwale współpracę i jakość
Połski Piotr

Re: Drukowanie w 3d

Post autor: Połski Piotr »

100% racji. Również zamawiam w Print-Me. Zajmuje się wykonywaniem między innymi makiet dla urzędów, pracowni projektowych, architektonicznych. Takich filamentów potrzebne mi jest sporo, Print-Me ma zawsze taką samą jakosć, a na tym po prostu mi najbardziej zależy. Nigdy nie miałęm problemów z wydrukiem
ODPOWIEDZ