Drukowanie ulotek

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Drukowanie ulotek

Post autor: Funka »

Czy moglibyście polecić mi drukarnię, w której mógłbym wydrukować tanio ulotki? Czy https://web-to-print.pl/ulotki/ jest godna polecenia? Jej oferta wydaje się być zachęcająca...
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:37

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Sabina »

Wygląda to niezwykle wiarygodnie. A co inni sądzą na ten temat?
Miłość jest sprzecznością.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Tośka »

Moim zdaniem ulotki to bardzo dobry pomysł na reklamę własnej firmy :) Zwłaszcza wtedy, kiedy ich wydruk zlecimy w jakieś drukarni oferującej atrakcyjne ceny. Może być to na przykład drukarnia Diamond Druk, z ofertą której możecie się zapoznać na stronie https://www.diamond-druk.pl. Wysoka jakość druku, miła obsługa, szybki czas realizacji zlecenia i atrakcyjne rabaty to tylko niektóre z jej zalet :)
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 221
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: marian3 »

Od kiedy pamiętam to zlecam drukowanie ulotek reklamowych dla naszej firmy za pośrednictwem internetu. Jak to się cenowo prezentuje? a to proszę tu zobaczyć http://edrukarnie.pl/a/iolh,ile-trzeba- ... nie-ulotek. Są też inne artykuły na tej stronie, również doradzające jak dobra ulotka powinna wyglądać. Myślę, że oszczędzać nie ma co, lepiej zrezygnować z takiej formy promocji w ogóle niż stworzyć ulotkę złej jakości.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Tadek33 »

Jak będziecie szukali dobrej jakości zamienników do drukarek oraz artykułów biurowych to koniecznie odwiedźcie sklep https://dobretonery.pl/ w którym można liczyć na jakość, profesjonalne podejście i jednocześnie rozsądne ceny za zamienniki do różnych sprzętów.
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: myśliwy »

Funka pisze: ↑22 sty 2019, 16:07 Czy moglibyście polecić mi drukarnię, w której mógłbym wydrukować tanio ulotki?
Pewnie. Jeśli interesuje cię tani druk Warszawa ma jedno takie miejsce. Ulotki zamawiamy zawsze w drukarni SEA https://www.sea.net.pl/. Na stronie znajdziesz wszystkie informacje łącznie z cennikiem do pobrania. Wydruki mają dobrej jakości. Jeszcze nam się nie zdarzył zwrot zamówionych produktów.
ODPOWIEDZ