Drukarnie internetowe

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Drukarnie internetowe

Post autor: Funka »

Faktycznie, są w sieci takie drukarnie, w których mogą szybko
i naprawdę w dobrej cenie wydrukować tanie ulotki reklamowe.
Zerknij tu: https://web-to-print.pl/ulotki-skladane/ na ofertę i poczytaj,
jak realizują takie zlecenia.
W razie pytań – pisz do nich, bo szybko odpowiadają na maile w sprawie zamówień!

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: marian3 »

Zlecenie wydruków drukarni internetowej to obecnie najlepsze rozwiązanie dla firm, szybkie i często tańsze niż usługi stacjonarne. Na http://e-drukuje.pl/ przeczytacie więcej, czym taka dobra drukarnia internetowa się charakeryzuje między innymi i na co patrzeć zanim dokonamy wyboru.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: Tośka »

Korzystanie z usług takiej drukarni internetowej jest na pewno dużo wygodniejsze, niż korzystanie z usług drukarni stacjonarnej :) Fajnie, że istnieją i działają takie drukarnie. Na stronie https://www.viperprint.pl/drukarnia-krakow dostępna jest oferta drukarni ViperPrint, która, jak sami widzicie, obsługuje również teren Krakowa. Drukarnia ta zapewnia bardzo wysoką jakość wydruku przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen i szybkiej realizacji zlecenia :)
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: emil »

Sporo artykułów oferuje np. https://www.diamond-druk.pl/ Zamówienia składa się łatwo, bo przez formularz na stronię, więc nawet nie trzeba nigdzie dzwonić.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 106
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:02

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: milka »

Artykuły poligraficzne do drukarni bez problemu można zamówić na https://mix-graf.pl/ Mix Graf to świetnie wyposażona, profesjonalna hurtownia artykułów poligraficznych. Myślę, że każdy właściciel drukarni znajdzie tam wszystko czego potrzebuje.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: wesa213 »

Każda drukarnia potrzebuje odpowiedniego sprzętu i należy o tym pamiętać, ponieważ jakość wydruku świadczy o tym, czy klient chętnie do nas wróci, czy będzie omijał nas szerokim łukiem. Jeśli ktoś do swojej drukarni będzie potrzebował odpowiedniego sprzętu do druku cyfrowego, to jak najbardziej mogę polecić dystrybutora tego sprzętu - firmę https://atrium.com.pl
Awatar użytkownika
wisiu76
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:41

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: wisiu76 »

Jeżeli poszukujecie etykiet samoprzylepnych, to najlepiej zamówić bezpośrednio u producenta: https://polinal.eu/etykiety-samoprzylepne Na pewno ceny będą niższe niż w innych drukarniach.
hługo

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: hługo »

Przyznam szczerze, że bardzo przypadła mi do gustu oferta tej drukarni: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek . Posiadają szeroki zakres ofertowy oraz bardzo dobre ceny na ichniejsze usługi. Myślę, że warto tam zajrzeć, ponieważ możecie zaoszczędzić sporo środków, a także poznać ciekawą ofertę.
ODPOWIEDZ