Zamówienia publiczne

Jak organizować szkolenia dla pracowników? W co warto zainwestować, a w co nie? Kursy dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Zamówienia publiczne

Post autor: poli3902 »

Moja firma coraz częściej decyduje się na nowe rozwiązania związane z różnymi możliwościami zarobkowymi dla firmy. Mnie jako pracownikowi taki stały rozwój stale się podoba. Teraz czytam sobie na stronie https://www.portalzp.pl/nowosci/kiedy-w ... 16206.html kilka informacji związanych z ofertami zamówień publicznych.
Awatar użytkownika
DudiAzory
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:18

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: DudiAzory »

Zastanów się dokładnie nad najlepszym rozwiązaniem. Nie ma tutaj jednego wyjścia.
Złamana ręka może pracować, ale złamane serce nie.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: marian3 »

Możliwość wygrania w przetargu dla instytucji publicznych to rzeczywiście ogromna szansa dla firmy. I to w każdej branży to są zazwyczaj zamówienia na wysokie kwoty. W przypadku aut, by zakup odbywał się z zastosowaniem procedury przetargowej , koszt musi wynosić ponad 157 tys zł brutto. Mówi o tym ustawa zamówienia publiczne, w tym artykule też się dowiecie https://auta-firmowe.pl/home/zamowienia-publiczne/ . Toyota jako marka do tej pory zaopatrzyła instytucje publiczne w auta wartości ponad 36 mln złotych. Dla samej policji to było ponad 170 samochodów. Oprócz tego lasy państwowe, straż graniczna.
Przemoś

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: Przemoś »

W takim razie jeżeli chodzi o zamówienia publiczne szkolenie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Apexnet gdzie znajdziecie pełne wsparcie, świetnych specjalistów i jednocześnie wieloletnie doświadczenie w branży co przełoży się na biznes i ilośc zamówień jakie uda Wam się pozyskiwać w różnych branżach. Sami mieliśmy okazję korzystać i z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że było warto. Na pewno stopniowo wiedzę i kolejne aspekty będziemy dopełniali z czasem. Pozdrawiam i dajcie znać jak to dokładnie wygląda w Waszym biznesie!
Golvivić

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: Golvivić »

Z zamówień publicznych bardzo często korzystają szkoły podstawowe, także te prywatne. Jest to fajne rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy poszukują skutecznych metod pozyskiwania takich środków. To fajne i przyjazne rozwiązania, idealne zarówno dla małych podmiotów jak zwykła firma, jak i dużych takich jak wspominana szkoła podstawowa, czy inna placówka prywatna.
ODPOWIEDZ