Angielski we Wrocławiu?

Jak organizować szkolenia dla pracowników? W co warto zainwestować, a w co nie? Kursy dla przedsiębiorców.
Gardłowy

Angielski we Wrocławiu?

Post autor: Gardłowy »

Tyle jest szkół we Wrocławiu że nie wiem którą wybrać. Może podpowiecie?
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: Raczejtak »

Nie sprecyzowałeś pytania czy szukasz dla siebie lub dla dziecka, bo czasami dla dzieci są osobne szkoły i jest trochę taniej :)
Ale Wrocław ma jedną dobrą szkołę, która uczy wszystkich i moge ją polecić, bo sama się u nich doszkalałam, to International House. Nie pamiętam na jakiej ulicy, ale to sprawdzisz na ich stronie https://www.ih.com.pl/wroclaw/
Poza tym język angielski w tej szkole prowadzą przygotowując do egzaminów Cambridge, a to już nie byle co :)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: Tośka »

A czy kojarzycie taką szkołę językową jak ProfiLingua? Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/, że organizuje ona takie profesjonalne kursy angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Sądzę, że warto się tam na taki kurs zapisać ;)
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: melike »

Teraz nie trzeba szukać zajęć stacjonarnych, w swoim mieście. Bez problemu można zapisać się na kurs online. Tutaj https://encjo.pl/ szkoła, która oferuje język angielski w Bochni. Ale poza tym mają zajęcia online. Takie zajęcia są bardzo wygodne i spokojnie można nauczyć się języka. Sama korzystam i polecam.
Awatar użytkownika
tymi
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2020, 20:18

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: tymi »

Też się miałem zapisać do szkoły językowej, żeby podszkolić się z angielskiego. Dawno temu się uczyłem. Jednak przez tą pandemię to dałem sobie spokój, postanowiłem uczyć się w domu. Dobre materiały można nawet w internecie znaleźć. Na przykład o przedimkach a, an, the to najlepiej i najprościej jest wszystko wytłumaczone na https://youtu.be/VKZKQG12FFo . Po takiej lekcji to o wiele prostsze się to wszystko wydaje.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: falcia123 »

Nauka języka angielskiego to przede wszystkim dopasowanie do nauki i rozwijanie swoich umiejętności w tym temacie. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online gdzie trafisz na świetny kurs online, który pozwoli Ci na jak najlepsze i najbardziej intuicyjne nauczanie języka angielskiego. Warto zatem postawić na doskonale tych aspektów i wybrać ten kurs.
piotruś89

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: piotruś89 »

Jeśli chodzi o nauke języka angielskiego to dzieci mają największe trudności, dlatego też według mnie warto wybrać się do szkoły językowej. Np. na stronie http://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę, która uczy języka angielskiego oraz hiszpańskiego.
Patrysia

Re: Angielski we Wrocławiu?

Post autor: Patrysia »

Jeśli zastanawiacie się czy uczyć się języka angielskiego samodzielnie czy z nauczycielem to ten artykuł - https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... ielem.html omawia zalety i wady każdej z tych opcji. Warto zagłębić się w temat, by wybrać dla siebie najbardziej korzystną formę nauki języka obcego.
ODPOWIEDZ