zwrot podatku z Austrii

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Ośka

zwrot podatku z Austrii

Post autor: Ośka »

Wiecie jak łatwo można rozliczyć podatek za pracę za granicą? Na przykład możne ubiegać się o zwrot podatku z Austrii. Takie rozliczenie można zrobić nawet przez internet, nie trzeba jechać do Austrii :)
Maśka0

Re: zwrot podatku z Austrii

Post autor: Maśka0 »

a to rozliczasz jakos normalnie PIT w Polsce? Tak podpytuje bo ostatnio rozliczałam i przypomnialo mi się że można 1% na kogoś oddać i ja przekazałam na fundację birn - https://fundacjabirn.pl/wesprzyj/ moim zdaniem warto, to chwila moment czasu a bardzo się pomaga tym sposobem innym
Poleś

Re: zwrot podatku z Austrii

Post autor: Poleś »

Jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru specjalistów, którzy są w stanie sprawnie zadbać o rozliczenie podatków w Waszej firmie i jednocześnie rozwiązania problemu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://holandia.org/zwrot-podatku/czechy/ którzy są w stanie zająć się podatkami zarówno z Austrii, ale również Czech. Dlatego mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni skutecznością ich pracy i oczywiście wysokości zwrotu podatku jaki udało się uzyskać!
ODPOWIEDZ