Założenie strony www

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Założenie strony www

Post autor: kilof »

W jaki sposób radzicie sobie z zakładaniem stron internetowych? działacie sami, czy zlecacie projekt do jakiejś firmy? możecie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Re: Założenie strony www

Post autor: amber »

A nie myśleliście moż eeby jednak zgłosić się do specjalistów jak np https://home.pl/tworzenie-stron-internetowych/ i u nich zamówić stworzenie stronki :)? taka na pewno będzie działać najrozsądniej :)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Założenie strony www

Post autor: Tośka »

Zakładając stronę www warto pamiętać o tak zwanych meta tagach. Na stronie internetowej https://advist.pl/meta-tagi-co-to-jest- ... ch-uzywac/ możecie sobie w wolnej chwili poczytać, czym one są i w jakim celu się je stosuje ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

Re: Założenie strony www

Post autor: mariola94 »

Moim zdaniem bez wiedzy i doświadczenia nie zrobisz dobrej strony. To będzie twoja wizytówka więc warto trochę wydać na to, by dobrze się prezentować w sieci. Są na ryku firmy jak Internetowe strony www, gdzie ceny są konkurencyjne, a jakość tworzonych stron bardzo wysoka. Tutaj https://stronywww-lodz.pl/ ich strona i portfolio. Kreatywni i solidni.
Ginu

Re: Założenie strony www

Post autor: Ginu »

Samemu może ci być trudno stworzyć profesjonalną stronę internetową. Lepiej to zadanie zlecić specjalisto, którzy znają się na rzeczy. Ja wybrałem agencje Pixels Perfect z Konina strony internetowe konin i nie żałuję swojej decyzji, bo teraz mam świetną stronę internetową dzięki której zdobyłem już wielu nowych klientów.
ODPOWIEDZ