Wypadek - odszkodowanie

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
kleoś

Wypadek - odszkodowanie

Post autor: kleoś »

Jak walczyć o odszkodowanie za wypadek przy pracy? Firma umywa ręce, a mi przydałyby się pieniądze na odzyskanie zdrowia. Czy jest jakaś specjalna kancelaria która zajmuje się pomocą w takich przypadkach? Z góry dziękuję za polecenie :)
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 298
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: sefka »

Ja znalazłam ostatnio ciekawe informacje na temat tego jak uzyskac odszkodowanie za wypadek komunikacyjny Chcą nie chcąc, w tym aspkecie trzeba zdac się na doświadczenie profesjonalnej firmy.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: KarolK »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac we wspolprace z prawnikiem? W jakich przypadkach warto starac sie o odszkodowanie? Moją rodzinę spotkała bardzo przykra sytuacja https://insito-odszkodowania.uk/odszkod ... za-smierc/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: Natka98 »

Najlepiej jeśli wypadki nas omijają, ale niestety nie da się wszystkiego przewidzieć i uniknąć. Dlatego jeśli już taka sytuacja ma miejsce, to sprawy związane z dochodzeniem odszkodowania od razu najlepiej powierzyć komuś doświadczonemu w takich sprawach. Sama mogłam polegać na kancelarii adwokackiej Węgłowski ze Szczecina. Znają się na takich sprawach, wiedzą co trzeba zrobić i we wszystkim pomogą. Sama nie wywalczyłabym takiego odszkodowania jakie ostatecznie otrzymałam.
małek

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: małek »

Zaraz po wypadku z pewnością konieczne będzie wezwanie pomocy drogowej. Ja kiedyś miałem tak poważną awarię samochodu że musiałem z takich właśnie usług skorzystać. Szukałem kogoś w najbliższym otoczeniu i tutaj https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-na-gornym-slasku/ znalazłem firmę, z której usług skorzystałem. Teraz namiar na nich mam już zapisany. W razie czego będzie jak znalazł :)
MarcinLeochoŁ

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: MarcinLeochoŁ »

Dużo treści na temat odszkodowań można poczytać tutaj - http://www.ekspertbeck.pl/ Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości w tym temacie to uważam, że najlepszą opcja będzie kontakt z radcą prawnym czy też prawnikiem. Wtedy uzyskacie rzetelne informacje i nie będzie już żadnych wątpliwości.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: KarolK »

Dzięki stronce internetowej https://insito-odszkodowania.uk nie musicie martwić się o swoje odszkodowanie na przykład po wypadku samochodowym. Wystarczy wejść na ich stronkę albo zadzwonić do nich na infolinię, nawet nie wiecie kiedy i jak bardzo może wam się przydać ich zapisany numer :D
Sławomir

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli uważacie, że kwota odszkodowania, którą uzyskaliście jest zbyt niska, to polecam Wam skorzystać z usług firmy AvistaPolska. Według mnie są to najlepsi specjaliści w swojej branży, którzy pomogą Wam otrzymać dopłaty do odszkodowań . Co sądzicie o ich usługach?
Stanisław

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: Stanisław »

Często dochodzi do sytuacji kiedy otrzymujemy odmowę wypłaty odszkodowania. Zawsze można złożyć odwołanie od decyzji , na złożenie odwołania mamy 3 lata. Problemy może stanowić jak napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, na stronie wszystko jest wyjaśnione. Im szybciej złożymy wniosek tym szybciej otrzymamy zwrot pieniędzy.
Stasią

Re: Wypadek - odszkodowanie

Post autor: Stasią »

jeżeli wypadek jest z Twoje winy to warto przeczytać ten artykuł https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -co-robic/ znajdziecie tam wszystko czego będziecie potrzebować , opisane krok po kroku co należy zrobić w takim wypadku
ODPOWIEDZ