Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Bogdał1999
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2020, 6:11

Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: Bogdał1999 »

Witam, szukam kogoś, kto wykona dla mnie profesjonalne zdjęcia produktowe na stronę www mojego sklepu. Branża modowa, Warszawa.
Awatar użytkownika
filomena
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:52

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: filomena »

Znam jedno profesjonalne studio zajmujące się fotografią produktową i bardzo, bardzo polecam - Sibui Studio. Zdjęcia idealnie oddają wygląd produktu, fotograf wie, jak pracować z modelką, a współpraca przebiega bardzo przyjemnie :)
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: Chloe »

Poczytaj to case study: https://krzysztofzaleski.com/pawel-tkac ... ase-study/ , jak zbudować taki wizerunek swojemu biznesowi, by klienci chcieli Ci zaufać bezgranicznie właśnie dzięki profesjonalnym sesjom fotograficznym. Takie zdjęcia można wykorzystać w niemal każdym kanale komunikacji firmowej. Dzisiaj to podstawa, jeśli chodzi o budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i promowanie własnych produktów czy usług.
Pardo

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: Pardo »

Niekiedy świetnym wyborem jest także fotografia industrialna. Wiem, że teraz jest to modna opcja i fotograf będzie w stanie wykonać takie zdjęcia. Warto wcześniej przemyśleć, na jakich zdjęciach nam zależy najbardziej.
pedraa

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: pedraa »

W firmie na pewno trzeba wykonywać także zdjęcia przemysłowe i bardzo wielu fotografów zajmuje się także takimi działaniami. Warto znaleźć fotografa w okolicy, który wykona nam tego typu zdjęcia.
madziax

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: madziax »

Warto też przy tym wszystkim pomyśleć o takich aspektach, jak sesja wizerunkowa. Bo warto byłoby przedstawić siebie przykładowo na stronie, aby ludzie widzieli od kogo kupują towar itd. To na pewno będzie budzie zaufanie, takie jest moje zdanie.
ODPOWIEDZ