Wiertarka

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Wiertarka

Post autor: fafona »

Czy ktoś zna się na wiertarkach i ostatnio kupował Wiertarko-wkrętarki Celma na Ceneo.pl ? Sama muszę jedną zamówić, bo gdy się przeprowadzaliśmy, to część sprzętu gdzieś nam się zapodziała. A mój mąż będzie przeprowadzał mały remont i przydadzą się różne narzędzia. Tej firmy mamy sprawdzone produkty i naprawdę warto je kupić. Jest to polski profesjonalny i moim zdaniem najlepszy producent elektronarzędzi.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Wiertarka

Post autor: Eliza111 »

Sprzęt można wypożyczać ja jestem tego zwolennikiem. Poleca firmę http://www.osuszanie.warszawa.pl/wynajem.html
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Wiertarka

Post autor: burek »

Mój mąż też ma sporo narzędzi i co rusz kupuje następne. Wiem, że ostatnio przeglądał ofertę sklepu https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/mieszarki i zamierza znów coś kupić. Mnie to osobiście bardzo cieszy, bo nie musimy wydawać pieniędzy na fachowców - mąż sam potrafi wszystko naprawić.

noże joker
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Wiertarka

Post autor: fiona45 »

Takie sprzęty tego typu często są zaliczane do narzędzi szybkotnących, a więc jak mamy takie coś zepsute to warto oddać do skup i zyskać coś na nich. Czytałam o tym na https://zlomweglika.pl/zlom-stali-szybkotnacej . Wydaje mi się, że czasem taki recykling przydaje się w 100% .
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 356
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Wiertarka

Post autor: sefka »

Sprawdźcie jeszcze asortyment w sklepie Emast. Mają szeroki wybór narzędzi i z tego co kojarzę, to w ofercie pojawiły się także wiertarki. Ja natomiast planuję zakupić frezarkę https://emast.pl/elektronarzedzia/frezarki do remontu, który planujemy już od dłuższego czasu. Myślę, że bez problemu uda mi się operować tym narzędziem.
Awatar użytkownika
nertyk
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:46

Re: Wiertarka

Post autor: nertyk »

Ciekawym rozwiązaniem są wkrętaki pneumatyczne takie jak tutaj https://www.poltorque.com/pl/prtm/83/wk ... eumatyczne, które według mnie są bardzo przydają się w wielu różnych sytuacjach.
ODPOWIEDZ