Wieniec pogrzebowy

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
AdamKról

Wieniec pogrzebowy

Post autor: AdamKról »

Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby to ciężki czas, w którym trzeba przygotować pogrzeb. Nieodłącznym elementem są kwiaty: wieniec, wiązanka czy inne kompozycje. Polecam usługi kwiaciarni internetowej Wieniec24, która oferuje kwiaty na pogrzeb i wiązanki z dostawą. Wystarczy tylko zadzwonić, określić rodzaj wiązanki pogrzebowej, a firma dostarczy wieniec pod wskazane miejsce pochówku: https://www.wieniec24.pl/ Jest to też dobra opcja dla osób, które z jakichś względów osobiście nie mogą przyjść na ostatnie pożegnanie.
Śnieżka

Re: Wieniec pogrzebowy

Post autor: Śnieżka »

U nas akurat odchodzimy od tej tradycji zasypywania grobu kwiatami. Więc wieńce i kwiaty są generalnie tylko od najbliższej rodziny. Z powodzeniem można je zamówić w tej samej firmie, która świadczy usługi pogrzebowe https://pogrzebyeden.pl/kwiaciarnia/ . Takie kompleksowe usługi są niezwykle praktyczne.
Jadźka

Re: Wieniec pogrzebowy

Post autor: Jadźka »

Dziękuję bardzo za pomoc. Możliwe, że niedługo zamówię stamtąd wieniec. Sama niedawno korzystałam z usług zakładu pogrzebowego https://www.pogrzebyconcordia.pl/oferta z Gdyni. Pomogli mi w organizacji pogrzebu bliskiej osoby. Było to dla mnie duże ułatwienie w tym trudnym czasie.
piotruś

Re: Wieniec pogrzebowy

Post autor: piotruś »

Wieniec pogrzebowy zamówicie tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ W tym zakładzie pogrzebowym zamowić można nie tylko wieniec, ale też wiązanki pogrzebowe. Zamówicie też stroiki na trumnę, wykonane z sztucznych lub żywych kwiatow. Ja osobiście nie lubię sztucznych kwiatów. Jak trafia mi się brać udział w tak przykrym wydarzeniu jakim jest pogrzeb, to zawsze kupuję żywe kwiaty.
2teśka2

Re: Wieniec pogrzebowy

Post autor: 2teśka2 »

Cała organizacja pogrzebu to dość skomplikowany proces, podczas którego trzeba pamiętać o wielu aspektach, a przy tym zachowywać chłodną głowę i nie ulegać emocjom. Zgłoszenie się do zakładu pogrzebowego to zdecydowanie najlepsze, co można zrobić w tych trudnych momentach. Zakład pogrzebowy Anubis z Wrocławia to najlepszy przykład osób, które wiedzą jak zająć się tematem kompleksowo. Zajmują się całościową organizacją pogrzebów - od transportu zmarłego, przez organizację uroczystości, po kremację bądź ekshumację. Do swoich zadań podchodzą ze 100% zaangażowaniem i szacunkiem do klienta, dlatego uważam, że po stracie bliskiej osoby to właśnie do nich warto się zgłosić po wsparcie.
AnkaŻ

Re: Wieniec pogrzebowy

Post autor: AnkaŻ »

Kiedy odszedł mój tata w ogóle niemieliśmy głowy do zamawiania wieńca....Dobrze, że zakład pogrzebowy w, którym organizowaliśmy pogrzeb taty wszystko załatwił i przedstawił nam parę projektów i wybraliśmy wielkie serce z prawdziwych róż. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona i wzruszone, że zakład pogrzebowy zajął się wszystkich tak kompleksowo https://hubscher.pl/kontakt/ ....
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Wieniec pogrzebowy

Post autor: melike »

Wieniec na pogrzeb często można kupić bezpośrednio w zakładach pogrzebowych. Wiele różnych usług w ofercie ma warszawski zakład pogrzebowy https://kalla-pogrzeby.pl/ . Dla klientów okazują współczucie i wspierają ich w tym trudnym momencie. Działają całodobowo, a w ich ofercie są też trumny czy urny. Można też im zlecić wszystkie formalności związane z organizacją ceremonii.
ODPOWIEDZ