Uzdatnianie wody w firmie

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Kasey
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2020, 14:20

Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: Kasey »

Firma Antidotum pomaga innym firmom pozbywać się ścieków. A wiadomo ze w każdym zakładzie przetwórstwa takie ścieki są. Ale uzdatnianie wody, właściwy dobór chemikaliów, nadzór nad oczyszczaniem pomagają w tym, żeby to co dostaje się do gleby czy rzek było oczyszczone i nie stanowiło zagrożenia dla nas.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: wspolnafirma1 »

Polecam również profesjonalne systemu do uzdatniania wody firmy Bartosz link , więcej szczegółów pod tym adresem. System działa dużo lepiej niż rozwiązania nieprofesjonalne, jest bardzo wydajny i spokojnie pozwoli na uzdatnianie wody nawet dla sporej grupy pracowników. Może to oznaczać spore oszczędności w takie ciepłe lata jakie mamy obecnie, oszczędzi też elementy sanitarne w codziennym użytkowaniu, pozwoli zachować ich sprawność znacznie dłużej.
Rafał65

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: Rafał65 »

Uzdatnienie wody to bardzo ważny temat, gdy pracujemy w gałęzi przemysłu, w którym musi ona spełniać rygorystyczne normy. Osobiście polecam firmę Oriontec. Wybrali dla nas metodę oczyszczania wody za pomocą ultrafiltracji https://www.oriontec.pl/ultrafiltracja-uf/. Genialnie sprawdziła się przy usuwaniu zanieczyszczeń jonowych i pozwoliła na ograniczenie stosowania środków chemicznych.
losś

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: losś »

U nas uzdatnianie jest niezwykle ważne, potrzebujemy dobrze uzdatnionej wody do otwartych systemów chłodzenia. Tym tematem zajmuje się u nas firma zewnętrzna - aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/woda-przemy ... hlodzenia/ . Ich oferta jest tak skonstruowana, że jak najbardziej opłaca się skorzystać z ich usług zarówno pod względem jakości wykonania, jak również cen ich usług, polecam.
złomalka

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: złomalka »

Różne firmy wykorzystują rozmaite systemy, do których potrzebna jest woda, a co za tym idzie, środki kondycjonujące muszą być odpowiednio dobrane do stanu wody i instalacji, w której się znajduje. Uzdatnianiem i kondycjonowaniem wody zajmuje się firma ESC Global: https://escglobal.pl/o-firmie/ które jest w stanie przeprowadzić szereg badań nad jej stanem, a następnie dobrać do niej skuteczne preparaty. Polecam się z nimi skontaktować, bo jednak w takich sytuacjach warto kierować się do specjalistów.
Jacek90

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: Jacek90 »

Jakie macie zdanie na temat uzdatniania wody w firmie? U mnie w Będzie w kranie płynie woda bardzo niskiej jakości. Propozycja od https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/bedzin/ wydaje się bardzo korzystna. W szczególności, że woda w mojej firmie jest bardzo potrzebna pracownikom.
Mańks

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: Mańks »

My u siebie w firmie mamy zamontowane filtry odwróconej osmozy i ultrafiltracji od firmy ECOPERLA :) Bardzo wydajne urządzenia, wszyscy są zadowoleni z jakości wody używanej do picia i do parzenia kawy, herbaty. Ponadto bardzo rzetelna firma z doświadczeniem :)
kasik2

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: kasik2 »

Jeśli chodzi o filtry wodne dostępnych jest wiele opcji.Zainstaluj filtr, aby poradzić sobie z twardą wodą i osadami kamienia. To rozwiązanie pozwoli ci cieszyć się smaczną i krystalicznie czystą wodą codziennie.
ekli

Re: Uzdatnianie wody w firmie

Post autor: ekli »

Aby zapewnić najwyższą jakość wody pitnej, konieczna jest inwestycja w filtr odwróconej osmozy wysokiej jakości. Dzięki niezawodnemu filtrowi możesz mieć pewność, że Twoja woda będzie wolna od szkodliwych chemikaliów i zanieczyszczeń oraz będzie miała orzeźwiający i rześki smak.
ODPOWIEDZ