rozwój firmy

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
gość

rozwój firmy

Post autor: gość »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: rozwój firmy

Post autor: kidawa »

Ciągle trzeba inwestować w rozwój firmy, bo inaczej to byłoby nam ciężko się utrzymać na rynku. Dlatego ja tutaj działam non stop i zlecam kolejne kampanie reklamowe agencji http://cocreate.pl/ która to świetnie spisuje się ze swoich zadań. Już nie raz udowodnili, że zatrudnienie ich to był dobry wybór. Dlatego też jeśli szukacie kogoś porządnego to możecie jak najbardziej się do nich zgłosić.
Basteł

Re: rozwój firmy

Post autor: Basteł »

Ostatnio na szkoleniu zostały nam wręczone gadżety reklamowe i ku mojemu zdziwieniu dostaliśmy czekoladę z nadrukowanym hasłem firmy szkoleniowej . Jak wróciłem do firmy to zgłosiłem Kaizen - pomysł innowacyjny jako zmiane gadzetów podarunkowych dla klientów właśnie na taką formę. Nie dość że dostałem premię za dobry pomysł to teraz mamy fajne prezenty dla klientów. Chocolissimo - fajnie że macie taką ofertę!
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: rozwój firmy

Post autor: inika »

Podczas gdy prowadzimy firmy warto zaopatrzyć się w narzędzia rekrutacyjne dla firm. Jest to niezbędne by prawidłowo rekrutować pracowników i przede wszystkim skutecznie. W każdej branży potrzeba dobrych pracowników, a dzięki narzędziom możemy łatwo wywnioskować, który kandydat jest odpowiedni.
ODPOWIEDZ