Remont, komu zlecić?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Jacekś17

Remont, komu zlecić?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie polecić sprawdzoną ekipę do remontu biura w Kielcach? Jak wpisuję w wyszukiwarkę usługi remontowe kielce okazuje się, że firm remontowych jest naprawdę dużo. Jednak nie każda jest warta nawiązywania współpracy. Czy możecie kogoś polecić? Kogoś sprawdzonego. Będę wdzięczny za rekomendacje.
genuś

Re: Remont, komu zlecić?

Post autor: genuś »

Z pewnością remont warto zlecić fachowcom w tej kwestii. Ja będę za niedługo remontować elewację i koniecznie instalację piorunochronną. Sprawdzałem, gdzie można kupić potrzebne do tego rzeczy i w sieci można znaleźć je chociażby tutaj https://asaj.pl/uchwyty-wsporniki . Mają szeroki asortyment więc z pewnością będę jeszcze do nich zaglądać.
pączek_mały

Re: Remont, komu zlecić?

Post autor: pączek_mały »

Moją sprawdzoną ekipą budowlaną jest rodzina. Pomagam im przy remontach a oni mi, robimy to po przyjacielsku i całkiem dobrze się bawimy łącząc przyjemne z pożytecznym. Ostatnio pomagałem ze szwagrem w remoncie salonu u siostry. Przemalowaliśmy ściany i dokleiliśmy nowe listwy podłogowe oraz listwy sufitowe, zamówiliśmy je z zaufanej ode mnie strony https://podlogi24.net/sztukateria-listw ... 621_1.html sam mam u siebie ich produkty i bardzo dobrze się trzymają.
Awatar użytkownika
Jola
Posty: 53
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:45

Re: Remont, komu zlecić?

Post autor: Jola »

Na pewno warto znaleźć odpowiednich specjalistów do przeprowadzenia takiego remontu. Jednym z nich z pewnością będzie elektryk - usługi elektryczne Zagnańsk, Kielce - Elpro: https://elpro-mk.pl/ . Polecam zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy.
ODPOWIEDZ