Przygotowanie placu budowy

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Honorat-78
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2019, 22:40

Przygotowanie placu budowy

Post autor: Honorat-78 »

Hej! Potrzebuję przygotować plac budowy i z tego powodu chcę zatrudnić ekipę budowlaną http://cleverlink.pl/. Macie jakieś zdanie na jej temat? Zależy mi na tym, żeby zajęła się koszeniem trawy, oczyszczaniem terenu z drobnych śmieci i koszeniem trawy.
Awatar użytkownika
Faris
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:48

Re: Przygotowanie placu budowy

Post autor: Faris »

Według mnie Clever Link to bardzo profesjonalna firma – zleciłem jej kiedy przygotowanie placu budowy i zrobili to naprawdę szybko i solidnie. Bardzo dokładnie oczyścili teren z drobnych śmieci i przygotowali miejsce do składowania materiałów. 
Awatar użytkownika
agnieszkakl
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2020, 8:32

Re: Przygotowanie placu budowy

Post autor: agnieszkakl »

Koniecznie zadbaj o odpowiednie ogrodzenie placu budowy. Prostym i tanim pomysłem jest wykorzystanie siatki polipropylenowa https://dla-przemyslu.pl/wyposazenie-pl ... enowa.html. Są lekkie, łatwe w transporcie i montowaniu, a do tego odporne na warunki atmosferyczne. Polecam z czystym sumieniem.
MaciejkoŚś

Re: Przygotowanie placu budowy

Post autor: MaciejkoŚś »

Zanim zatrudnisz ekipę, sprawdź stan gruntu i zadbaj, aby był odpowiednio przygotowany przed rozpoczęciem prac. W przypadku prac na terenach podmokłych, polecam wykorzystać pompę do odwadniania igłofiltrowego od filtry Lapis z Zielonej Góry: https://lapis.zgora.pl/start-pompy/ Pompa zapewni szybkie osuszenie terenu, a przy okazji nie zużyje dużo paliwa ze względu na swoją wysoką wydajność. Polecam się zorientować w ofercie firmy i poczytać więcej o pompach, bo mogą się naprawdę bardzo przydać na placu budowy.
cześnik

Re: Przygotowanie placu budowy

Post autor: cześnik »

Podczas przygotowywania placu budowy trzeba pamiętać o wielu sprawach, dlatego ważne jest dobre zaplanowanie działań, by niczego nie pominąć. Same przygotowania w dużej mierze zależą od warunków, w jakich budowa będzie przebiegać – to do nich trzeba będzie dostosować plac tak, aby był bezpieczny i funkcjonalny dla pracowników. Na pewno ważną kwestią, o której warto pamiętać, jest ogrzewanie, które pozwoli na kontynuowanie prac, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Firma TOM-EL z Warszawy ma w ofercie różnego typu nagrzewnice przenośne, które są przystosowane do pracy w trudnych warunkach i sprawdzą się np. podczas budowy hal, magazynów, warsztatów czy garaży. Takie urządzenie jest łatwe w obsłudze i wygodne, a jednocześnie charakteryzuje się dużą wydajnością: https://tom-el.com.pl/produkt/mx-15-prz ... trza-ip44/ dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas pracy.
ODPOWIEDZ