Przewoźnik polska niemcy?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Jacekś17

Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie podpowiedzieć który przewoźnik polska Niemcy ma najlepsze ceny jeśli chodzi o bilety i najlepszą trasę? No i flotę samochodów by jeździć w miarę komfortowych warunkach? No i jak to wygląda jeśli chodzi o miejsca i regularność tras. Czy możecie coś w tym temacie podpowiedzieć?
Jewgieńij

Re: Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: Jewgieńij »

Hej, jeśli chodzi o przewoźników, to często eksperymentuje z coraz nowymi. Bardzo upraszcza mi ten proces wyszukiwarka https://www.wybierz-przewoznika.pl/firm ... agraniczny Znalazłem niejednego fajnego i w dobrych cenach, który woził mnie do Anglii. Także nieraz z Anglii do Polski wysyłałem paczki i nic się z nimi nie działo, nie były zniszczone, a dowóz był szybki I w dobrej cenie. Na pewno znajdziecie na tej wyszukiwarce przewoźnika, który was zadowoli.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: kasiakowa06 »

Jacekś17 pisze: ↑29 cze 2021, 15:19 Czy możecie podpowiedzieć który eurobus-busko.pl/przewozy-zagraniczne/ przewoźnik polska Niemcy ma najlepsze ceny jeśli chodzi o bilety i najlepszą trasę? No i flotę samochodów by jeździć w miarę komfortowych warunkach? No i jak to wygląda jeśli chodzi o miejsca i regularność tras. Czy możecie coś w tym temacie podpowiedzieć?
Najważniejsze, by przewoźnicy mieli odpowiednie ubezpieczenie takie jak https://www.fullpolisa.pl/wylicz-skladk ... ika/torun/

Obrazek
ODPOWIEDZ