Projektowanie i druk 3d

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Projektowanie i druk 3d

Post autor: melike »

Druk 3d daje ogromne możliwości. Podoba mi się, że dzięki takim firmom jak https://print3de.pl/ można skorzystać z tych możliwości bez konieczności zakupu drogich drukarek. Oferują też wykonanie projektu, a to również nie każdemu się uda samodzielnie. Mieliście okazję testować możliwości druku 3d?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Projektowanie i druk 3d

Post autor: marian3 »

Druk 3D to przyszłość! Daje mnóstwo możliwości, szczerze jestem nimi zachwycony. Tak jak w naszej firmie to dużo zlecamy takich wydruków. Nie ma co inwestować we własną drukarkę myślę, taka naprawdę dobrej jakości to są wysokie koszty, do tego trzeba wiedzieć na jakich materiałach pracować. Profesjonalne drukarnie i różne metody wydruku wykorzystują przecież. Zobaczcie chociażby na usługi tej https://werk3d.pl/rapid-prototyping/ . Stosowana technologia rapid prototyping jest idealna jeśli zależy nam na krótkim czasie realizacji i wysokiej jakości wydruku w rozsądnej cenie.
Awatar użytkownika
herevite
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:05

Re: Projektowanie i druk 3d

Post autor: herevite »

Zgadzam się z tym, że druk 3d to przyszłość – druk 3d ma ogromną wytrzymałość dzięki czemu można go długo używać, poza tym ma świetne odwzorowanie detali 😊 Ja korzystam z usług tej firmy i bardzo sobie chwalę ich wykonanie: https://grupaoficyna.eu/oferta/obrobka- ... a/druk-3d/.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Projektowanie i druk 3d

Post autor: Tadek33 »

Jeśli chodzi o tworzenie projektów budowlanych, drogowych, przestrzennych itd. to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez ZwCAD 2020 na którym będziecie mogli efektywnie i wydajnie pracować przy tworzeniu kolejnych propozycji dla siebie, jak i swoich klientów. Stawiają na jakość, świetną obsługę klienta i jednocześnie też cenowo wypadają naprawdę dobrze.
ŁozińskiM

Re: Projektowanie i druk 3d

Post autor: ŁozińskiM »

To coraz bardziej powszechna sprawa, sami korzystamy z druku 3D w metalu i z usług firmy 3D-TAL, ogromną zaletą tego jest możliwość tworzenia pojedynczych egzemplarzy produktów. Tu podrzucam stronkę - https://www.3d-tal.com/oferta.php Zlecamy im druk 3D i powiem wam, że firma jest bardzo efektywna i solidna, super nam się z nimi współpracuje. Drukują na podstawie dostarczonych projektów, ale także od podstaw, także warto podjąć z nimi współpracę.
ArturMoł

Re: Projektowanie i druk 3d

Post autor: ArturMoł »

W mojej opinii natomiast jeżeli jesteście już na etapie poszukiwań dobrego programu do projektowania wnętrz, domów, dróg również w 3D to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na wsparcie ze strony ZwCAD 2022, który spisuje się naprawdę dobrze jeżeli chodzi o większe projekty bo jest wersja 32 i 64 bitowa. Najlepiej jak zajrzycie na stronę https://www.zwcad.pl/ gdzie zobaczysz co nowego udało im się wprowadzić w kolejnych aktualizacjach, no i też wersję do miesięcznego przetestowania za darmo.
Włodarz

Re: Projektowanie i druk 3d

Post autor: Włodarz »

Sklep bardzo dobry i przede wszystkim sprawnie realizujący wszystkie zamówienia, więc kupując filamenty po prostu będziemy mogli faktycznie planować drukowanie i nie zmieniać ciągle ustawień drukarki, co niestety ma miejsce wtedy, gdy kupujemy najtańsze filamenty, albo kupujemy z niewiadomych miejsc, np. z OLX czy Ali. Wtedy są problemy techniczne, druk się nie klei, rozwarstwia się, może pojawić się różnorodna kolorystyka w ramach jednego wydruku.
ODPOWIEDZ