Program do fakturowania online - poszukiwania

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Donekk

Program do fakturowania online - poszukiwania

Post autor: Donekk »

Witam,
Czy możecie powiedzieć mi z jakiego programu do fakturowania aktualnie korzystacie w swojej firmie. Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości, rozbudowanej funkcjonalności i też możliwości przetestowania go zanim po prostu zdecydujemy się go ostatecznie wdrożyć. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Hommek

Re: Program do fakturowania online - poszukiwania

Post autor: Hommek »

Możesz zastanowić się nad programem Faktura VAT 2024 od Ksiegowosc24, który posiada rozbudowany zakres funkcjonalności które ułatwiają prowadzenie księgowości m.in fakturowanie online, raporty kasowe, wezwania do zapłaty, paragony i różne wersje faktur. Warto sprawdzić i ewentualnie przetestować przez miesiąc na wersji próbnej żeby się przekonać czy to opcja dla Was.
Honekk

Re: Program do fakturowania online - poszukiwania

Post autor: Honekk »

No tak, jednak ile firm tyle potrzeb. Dlatego najważniejsze jest to, aby wspierać prowadzenie księgowości i mieć wszystko uporządkowane podczas pracy i rozliczeń. Można sobie zajrzeć na https://ksiegowosc24.pl, który też współpracuje z allegro, woocommerce, baselinker, czy też obsługuje pliki jpk. Daj znać jak już jakieś kroki uda się podjąć.
ODPOWIEDZ