Program dla biur rachunkowych

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Flis9321

Program dla biur rachunkowych

Post autor: Flis9321 »

Dobry wieczór,
prowadzę własne biuro rachunkowe i chciałbym usprawnić jego działanie. Do tej pory, przez wiele lat korzystałem z programu Reset2, jednak przestał on spełniać moje oczekiwania. Potrzebuję czegoś więcej - funkcji odczytywania faktur, lepszego wsparcia komunikacji z klientem, automatyzacji przelewów, możliwości kontrolowania wydatków itp. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś rozwiązanie? Z jakich programów obecnie korzystacie jako biura rachunkowe?
Karolina123

Re: Program dla biur rachunkowych

Post autor: Karolina123 »

Dzień dobry, w swojej karierze miałam okazję pracować na różnych systemach, teraz jestem na wFirmie w wersji dla biur rachunkowych (https://wfirma.pl/ksiegowosc-online-dla-biur-rachunkowych) i mogę ją polecić. Są tam wspomniane przez Pana funkcje: automatyczne odczytywania faktur zakupu przez OCR (bez limitu i dodatkowych kosztów, faktury może wgrać zarówno klient jak i księgowy), funkcje wsparcia komunikacji z klientem (tutaj pomocne są m.in. wiadomości wysyłane bezpośrednio z systemu, wysyłanie informacji o podatkach z wFirmy czy możliwość przesłania dokumentów przez moduł kontaktowy z klientem), automatyzacja przelewów (klienci mogą dokonywać płatności bezpośrednio z systemu dzięki integracji z różnymi bankami, niebawem ma wejść funkcja pobierania transakcji z rachunku bankowego klienta automatycznym parowaniem wpłat i wypłat z fakturami w systemie), możliwości kontrolowania wydatków (m.in. różne analizy, automatyczne sprawdzanie czy nie przysługuje ulga na złe długi, powiadomienia wysyłane z systemu, etykietowanie wg własnego uznania). Do tego system zastępuje w pełni program Płatnik, łączy się bezpośrednio z ZUSem. Ma też świetnie rozbudowany moduł kadrowo płacowy. Na plus jak dla mnie jest panel klienta bo dostaje on za darmo narzędzie do wystawiania faktur sprzedaży, podglądu wyliczeń podatków i ZUS a także ma miejsce gdzie może od razu wgrywać wszystkie fv kosztowe (super opcja dla przedsiębiorców że mogą zrobić zdjęcie telefonem i taka faktura od razu automatycznie księguje się do wersji roboczej).
wFirma znacznie nam ułatwiła współpracę z klientami i przyniosła oszczędności. Nie korzystamy już z innych płatnych systemów, ich support jest darmowy, OCR w cenie, nie drukujemy papierów - wszystko trzymamy w wersji elektronicznej. Także polecam :)
ODPOWIEDZ