Pralnia

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
aniuś9222

Pralnia

Post autor: aniuś9222 »

Ja od dawna nie używam pralki bo mieszkam sama i dotąd korzystałam z usług pralni chemicznej. Niestety od jakiegoś czasu jest zamknięta a mi rośnie sterta ubrań. Możecie mi doradzić gdzie w stolicy znajdę otwartą pralnię chemiczną z dobrymi cenami i odbiorem rzeczy z domu klienta?
emiś0444

Re: Pralnia

Post autor: emiś0444 »

Czasami nie warto męczyć się z takim praniem więc lepiej oddać to wszystko do pralni. Dlatego możesz skorzystać z pomocy https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Tam online i telefonicznie możesz zamówić ich usługi i w taki sam sposób je opłacić a oni wypiorą, wyprasują i dostarczą wszystko do domu .
manń

Re: Pralnia

Post autor: manń »

Jestem jak najbardziej za, bo... sami prowadzimy pralnię. Prawda jest, że obecnie mamy coraz więcej klientów i myślę, że to wynika z tego, że zaczęli oni zauważać jak czyste i świeże są ich produkty, które oddają w nasze ręce. Co do chemii, produktów odtłuszczających, które wykorzystujemy, produkty zakupujemy od rzetelnego producenta, ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/produkty-dla-pralni z Łodzi. One działają cuda, są bardzo dobrej jakości, są też w atrakcyjnych cenach, polecam.
memiś0303

Re: Pralnia

Post autor: memiś0303 »

A powiedzcie mi, czy pralnia to dobry biznes Waszym zdaniem? Moim zdaniem jak najbardziej tak! Trzeba jednak pamiętać o tym, aby stworzyć odpowiednią pralnię, która opiera się na najnowocześniejszych sprzętach. W tym celu polecam firmę https://www.kannegiesser.pl/pralnia-wodna/ . To producent przemysłowej techniki pralniczej oferujący kompletną paletę maszyn i systemów.
Błażejek

Re: Pralnia

Post autor: Błażejek »

Ja zdecydowałem się otworzyć pralnię i wziąłem w tym celu niewielki kredyt. Niezbędne wyposażenie kupiłem w poleconej mi firmie Pralus http://www.pralus.pl/kompleksowe-wyposazenie-pralni/. Jestem bardzo zadowolony z jakości sprzętów. Biznes się kręci, a wszystko działa bezawaryjnie.

słupki uliczne
ODPOWIEDZ