pracownik tymczasowy

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Natalą

pracownik tymczasowy

Post autor: Natalą »

Cześć. Słuchajcie mam taki mały problem, że będę potrzebować pracownika na krótki czas. Bardzo mi zalezy na odciążeniu HR. Dodatkowo tez dobre by było też szybkie pozyskanie pracowników na stanowiska wymagające zapełnienia. I tak czytam sobie taki artykuł jak tutaj https://leasingteam.pl/strefa-biznesu/n ... tymczasowa Ktoś coś mi pomoże w temacie ?
Trąk

Re: pracownik tymczasowy

Post autor: Trąk »

Pozyskiwanie pracowników z krajów wschodnich czy po prostu mniej rozwiniętych niż Polska może być bardzo korzystne dla każdej firmy. Niestety są oni kojarzeni z tanią siłą roboczą co nie do końca jest prawdą. Sporo osób z takich krajów jak Indie - rozwijają się, budują specjalizację po czym planują wyjazd do innych krajów w poszukiwaniu atrakcyjnej pracy. Oprócz tego są oni oczywiście pracowici i dumni, że mają okazje pracować. Sprawdź szczególy rekrutacji takich osób https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-indii.html
Stasią

Re: pracownik tymczasowy

Post autor: Stasią »

hej, właśnie zastanawiam się nad zatrudnieniem pracowników z Ukrainy do pewnego projektu, czy ktoś z was wie może jak wygląda proces takiego zatrudnienia? Czy warto skontaktować sie z firmą https://atlaswork.pl/obszar-dzialania/a ... winoujsciu w tym temacie, która może pomóc?
emilł

Re: pracownik tymczasowy

Post autor: emilł »

W zakresie pomocy przy zatrudnieniu pracowników z Ukrainy to u nas super sprawdziła się firma z Legnicy - CAROBLANCO. Odsyłam was do ich strony https://caroblanco.pl/ To mega dobrze zorganizowani profesjonaliści i firma z dobrym kontaktem z klientem, także pomogą wam we wszystkim, możecie liczyć na ich fachową pomoc przy zatrudnieniu cudzoziemca.
łukomski

Re: pracownik tymczasowy

Post autor: łukomski »

To ja też mam dla was dobry namiar - solidne usługi w zakresie pomocy pracodawcom przy zatrudnianiu obcokrajowców w Polsce oferuje również firma Feniks.IK z Warszawy https://www.legalizacja-obcokrajowcy.pl/dla-pracodawcy Kompleksowo działają - kompletują niezbędne zezwolenia, składają wnioski, mają w tym temacie dużą wiedzę i duże doświadczenie. Skontaktujecie się z nimi telefoniczną lub za pośrednictwem formularza e-mail, szybko w ten drugi sposób kontaktują się z klientem.
Moniś

Re: pracownik tymczasowy

Post autor: Moniś »

Cześć mam do was pytanie, czy wiecie może jakie wymagania musi spełniać pracodawca aby móc zatrudnić pracownika z za wschodniej granicy ? Zastanawiam sie właśnie nad skontaktowaniem się z firma https://atlaswork.pl/blog.php w tym temacie, liczę na waszą pomoc
ODPOWIEDZ