Pneumatyka i hydraulika siłowa

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 95
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Pneumatyka i hydraulika siłowa

Post autor: yustyna »

Polecicie dobry serwis tych urządzeń?
Awatar użytkownika
focus
Posty: 82
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Pneumatyka i hydraulika siłowa

Post autor: focus »

Jeśli chodzi o hydraulikę siłową to znam doskonały serwis https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/, bo panowie przyjeżdżają w pełni wyposażonymi warsztatami i są w stanie wiele usterek naprawić na miejscu i to bardzo szybko
soczewka

Re: Pneumatyka i hydraulika siłowa

Post autor: soczewka »

No tak, ja nigdy nie ogarniałam, co to ta siła. Chociaż kojarzyłam, że w prądzie to po prostu większa intensywność, jeśli chodzi o moc, czy tak jest i tutaj? Zastanawiam się nad tym pod tym kątem właśnie. No i też jakie to ma przełożenie w hydraulice, jeśli ma być montowany zbiornik hydroforowy i pompa do niego? Chętnie się przekonam, żebym czasem czegoś za słabego nie kupiła.
kAROLEŹĆV

Re: Pneumatyka i hydraulika siłowa

Post autor: kAROLEŹĆV »

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję i zajmuję się dystrybucją, a także produkcją niektórych elementów instalacji hydraulicznych to mogę podzielić się namiarem do firmy https://www.megahydral.pl/kontakt.php . Firma dostarczy dla was pompy zębate, silniki, złącza, siłowniki hydrauliczne lub sprzęgła elastyczne w mega atrakcyjnych cenach. Ja zaopatruję się u nich od lat i widzę same pozytywy ze współpracy.
ODPOWIEDZ