Płatności na raty w sklepie online

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Kroś

Płatności na raty w sklepie online

Post autor: Kroś »

Cześć!
Prowadzę sklep internetowy na platformie Shoper już od ponad roku i chciałbym też trochę wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Czy włączenie wtyczki iRaty jako systemu do płatności ratalnej będzie ciekawą opcją i przede wszystkim czy warto według Was na nią postawić. Będę mega wdzieczny za wskazówki z Waszej strony :)
Mirka

Re: Płatności na raty w sklepie online

Post autor: Mirka »

Ja już od dłuższego czasu korzonych z płatności odroczonych Twisto. Widze również, że na całe szczęście coraz więcej sklepów ma tą opcję płatności u siebie.
W skórcie polega to na tym, że rejestruję się w systemie, mam przyznany określony limit środków. Czas na spłatę zobowiązania do 45 dni - wszystko zależy od tego kiedy dokonuję zakupu. Mam równizę kartę płątniczą i aplikację w telefonie, która pomaga mieć pod kontrolą wydatki.
Według mnie to bardzo fajna, bezpieczna i wygodna opcja
fafik

Re: Płatności na raty w sklepie online

Post autor: fafik »

Nie wiem jak wy uważacie, ale moim zdaniem, opcja płatności 1-click może zwiększyć skuteczność procesu zakupowego, umożliwiając klientom błyskawiczne dokonywanie płatności. Na stronie: https://browsehappy.pl/komunikaty-firm/ ... i-1-click/ można dowiedzieć się więcej o zaletach tej funkcji.
ODPOWIEDZ