Pasy zamiast fotelika

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
kaśka9

Pasy zamiast fotelika

Post autor: kaśka9 »

Cześć! Wyjeżdżam na wakacje i w związku z tym chcę kupić pasy Smart Kid Belt, bo nie będę brała ani wypożyczała fotelików. Ma ktoś z was do czynienia z nimi na co dzień? Jak się sprawują te pasy?
januśka032

Re: Pasy zamiast fotelika

Post autor: januśka032 »

Skoro szukasz ciekawych rozwiązań do auta które ułatwią ci życie to polecam zakupić takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 które świetnie zastąpią foteliki dziecięce, Koszt zakupu niewielki a ich użyteczność wspaniała bo mają atesty i wszędzie się zmieszczą w przeciwieństwie do fotelików. Przejrzyj stronę producenta i zamów jak najszybciej.
zośka4222

Re: Pasy zamiast fotelika

Post autor: zośka4222 »

Prawdę powiedziawszy ja sama nie spodziewałam się, że różnica między tradycyjnymi rozwiązaniami, jakimi sa foteliki, a Smart Kid Belt jest tak mała. A właściwie nie ma tej różnicy. Smart Kid Belt tylko uzupełnia ofertę innych fotelików. Takie jest moje zdanie i tak to wychodzi po tych testach.
Kuraś

Re: Pasy zamiast fotelika

Post autor: Kuraś »

A dlaczego by miała być różnica? Oba rozwiązania przechodziły właściwie takie same badania, muszą spełnić takie same normy. Te same certyfikaty. To po prostu musi działać. I działa. jest to testowane na świecie i widać, że spełnia oczekiwania, bo inaczej by tak dobrze ten pas nie wypadał w tych testach porównawczych.
torka

Re: Pasy zamiast fotelika

Post autor: torka »

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swojego dziecka w samochodzie, warto zainwestować w adapter do pasów Smart Kid Belt. Obejrzyj artykuł https://www.hejto.pl/wpis/jak-urzednicy ... ynku-smart, aby zrozumieć, jakie zagrożenie stanowiła dla niektórych koncernów konkurencja w postaci Smart Kid Belt.
Gość

Re: Pasy zamiast fotelika

Post autor: Gość »

tak, pasy smartkidbelt to swietne rozwaznanie zamiast fotelika.
sama mam dla swoich dzieci.
jest to super gadzet, ktory zawsze ma sie pod reka.
latwo sie go montuje w samochodzie.
jest bezpieczny, przeszedl wiele atestow, posiada certyfikaty.
po prostu tylko kupowac!
maska

Re: Pasy zamiast fotelika

Post autor: maska »

Pasy zamiast fotelika to moim zdaniem super rozwiązanie, warto sobie o nich poczytac, poogladac testy jesli ktoś ma jakiekolwiek watpliwosci. Ja zamowilam i syn w nich jezdzi juz jakis czas
ODPOWIEDZ