Pakowanie materiałów niebezpiecznych

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Oliwia
Posty: 37
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:46

Pakowanie materiałów niebezpiecznych

Post autor: Oliwia »

Chcesz zapakować materiały niebezpieczne? Jeśli tak, to koniecznie wejdź na stronę: https://www.amtkartony.pl/opakowania-ma ... znych.html i zapoznaj się z ofertą tej firmy. Produkują oni najlepsze, certyfikowane kartony ADR.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Pakowanie materiałów niebezpiecznych

Post autor: burek »

Pakowanie tego typu produktów na własną rękę, nie należy do łatwych zadań. Lepiej skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy. Sprawdźcie sobie ofertę http://perfectmeridian.pl/konfekcjonowanie-2/ - oni zajmują się nie tylko pakowaniem, ale także konfekcjonowaniem produktów. W wielu sklepach, korzystanie z tego typu opcji jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Pakowanie materiałów niebezpiecznych

Post autor: myśliwy »

Co masz na myśli mówiąc na własną rękę? My mamy osobny dział w firmie, który się zajmuje się kompleksowo logistycznymi działaniami. Transportujemy środki farmaceutyczne, które powinny być przewożone w odpowiedniej temperaturze. Do tego celu mamy w posiadaniu specjalne opakowania izolacyjne http://www.hirsch-porozell.pl/opakowani ... cyjne.html produkowane przez firmę Hirsch Porozell. Dzięki temu nasze produkty są bezpieczne podczas transportu.
Awatar użytkownika
Blondia
Posty: 41
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:15

Re: Pakowanie materiałów niebezpiecznych

Post autor: Blondia »

Tu w grę wchodzą na pewno odpowiednie atesty, trzeba na takie rzeczy zwracać uwagę. Jeżeli chodzi o kwestie dobrych opakowań to również firma https://sklep.grala.com.pl/ i ich oferta może was zainteresować. Proponują tu w dobrych cenach opakowania foliowe dla biznesu, także i wprowadzili spory wybór ekologicznych opakowań, które są coraz częściej wymagane. Znajdziecie tu między innymi tunele i rękawy foliowe, folie stretch, worki, woreczki LDPE, HDPE i inne propozycje.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Pakowanie materiałów niebezpiecznych

Post autor: Tomasz96 »

Nie ma co się zastanawiać. Absolutną podstawą powinno być dla Was wykorzystanie odpowiednich opakowań, dzięki czemu będziecie w stanie dobrze zabezpieczyć cały towar. Na pewno warto zajrzeć do https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... ontainers/ i samemu przekonać się, w jaki sposób najlepiej podejść do tego tematu. To ważna rzecz, sami sprawdźcie!

jak podłączyć napęd dvd
ODPOWIEDZ