Oszczędność tuszu w drukarce.

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Mariusz Pazda »

Cześć ;) Jako, ze juz od dawna nosiłem sie z zamiarem kupna drukarki, zacząłem ostatnio intensywne poszukiwania. Znalazłem drukarke Epson , drukarkę mono M1120. Zainteresowało mnie to, że nie trzeba często uzupełniac tego tuszu, w związku zczym mozna zredukowac koszty drukowania. Ma ktoś może ?
Awatar użytkownika
DariaEn
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:30

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: DariaEn »

Mariusz Pazda pisze: ↑03 gru 2019, 23:46 Cześć ;) Jako, ze juz od dawna nosiłem sie z zamiarem kupna drukarki, zacząłem ostatnio intensywne poszukiwania. Znalazłem drukarke Epson , drukarkę mono M1120. Zainteresowało mnie to, że nie trzeba często uzupełniac tego tuszu, w związku zczym mozna zredukowac koszty drukowania. Ma ktoś może ?
Cześć. Ja mam tą drukarkę. Tak, prawda, nie trzeba często uzupełniać tuszu, generalnie jest to energoszczędna drukarka i nie ma k konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem ;)
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Mariusz Pazda »

DariaEn pisze: ↑04 gru 2019, 19:12
Mariusz Pazda pisze: ↑03 gru 2019, 23:46 Cześć ;) Jako, ze juz od dawna nosiłem sie z zamiarem kupna drukarki, zacząłem ostatnio intensywne poszukiwania. Znalazłem drukarke Epson , drukarkę mono M1120. Zainteresowało mnie to, że nie trzeba często uzupełniac tego tuszu, w związku zczym mozna zredukowac koszty drukowania. Ma ktoś może ?
Cześć. Ja mam tą drukarkę. Tak, prawda, nie trzeba często uzupełniać tuszu, generalnie jest to energoszczędna drukarka i nie ma k konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem ;)
Wow to faktycznie oszczędnie, a co jaki cAd uzupwlnuasz tutaj tusz w tej drukarce? Ja jestem już zdecydowany i na pewno ja kupię tylko jeszcze chce po prostu parę rzeczy dopytać😊
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Mariusz Pazda »

Mariusz Pazda pisze: ↑05 gru 2019, 18:12
DariaEn pisze: ↑04 gru 2019, 19:12
Mariusz Pazda pisze: ↑03 gru 2019, 23:46 Cześć ;) Jako, ze juz od dawna nosiłem sie z zamiarem kupna drukarki, zacząłem ostatnio intensywne poszukiwania. Znalazłem drukarke Epson , drukarkę mono M1120. Zainteresowało mnie to, że nie trzeba często uzupełniac tego tuszu, w związku zczym mozna zredukowac koszty drukowania. Ma ktoś może ?
Cześć. Ja mam tą drukarkę. Tak, prawda, nie trzeba często uzupełniać tuszu, generalnie jest to energoszczędna drukarka i nie ma k konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem ;)
Wow to faktycznie oszczędnie, a co jaki cAd uzupwlnuasz tutaj tusz w tej drukarce? Ja jestem już zdecydowany i na pewno ja kupię tylko jeszcze chce po prostu parę rzeczy dopytać😊
Wiesz co, tutaj jest system stałego zasilania w atrament więc dzięki temu generalnie zaoszczędzasz na atramencie. W ogóle jest to drukarka energoszczędna ;)
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 74
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: tamara »

A zerknijcie sobie tutaj https://www.drukuj24.pl/drukarka/hp-psc ... -z5z0.html . Znalazłam tam wymienione różne produkty, które zostały między sobą porównane. Możecie w ten sposób sprawdzić jaki jest koszt zamiennika, a jaki oryginału. Ile wychodzi druk jednej kartki w poszczególnych opcjach?
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Nestor »

Kiedy ja stwierdziłam, że chcę zaoszczędzić trochę na oryginalnych tuszach do drukarki, to zaczęłam kupować zamienniki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat i uzyskać różne informacje o tych urządzeniach to wystarczy przeczytać artykuły o drukarkach . Jest ich naprawdę sporo na blogu sklepu Do Drukarki i pomagają w wielu sprawach. Na przykład w wyborze odpowiedniej drukarki czy też tonera albo tuszu.
Awatar użytkownika
kordian.kordek
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2020, 13:02

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: kordian.kordek »

Ja mam drukarkę Samsung i dla mnie największą oszczędnością jest kupowanie zamienników tuszy. Zazwyczaj zamawiam toner CLP 300 tutaj: https://sklep.viptoner.pl/product-pol-1 ... ennik.html i zawsze jestem zadowolony. Dobra cena, do tego bardzo wydajny.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:21

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: kewlar »

Żeby drukować oszczędnie trzeba zainwestować w droższą drukarkę. Niestety wiele osób korzysta z tańszych i częściej wymienia tusze/toner, można je dokupić na https://akcesoriamarket.pl/ w dobrej cenie i sprawdzonej jakości. To i tak oszczędność
Awatar użytkownika
agsula
Posty: 36
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:29

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: agsula »

najtaniej to na pewno drukować na zamiennikach, chwalę sobie markę activejet, dobrze mi się na nich drukuje, są wydajne i nie sprawiają problemów
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Bizneswoonder »

Na zamiennikach na pewno można bardzo dużo oszczędzić, warto sobie tych poszukać;) Sprawdźcie sobie także co proponuje firma supportart.pl. W tym miejscu będziecie mogli znaleźć z kolei inne drukarki, specjalne do tworzenia nadruków na różne przedmioty. Drukarki sublimacyjne także są bardzo chętnie wykorzystywane, szczególnie w branżach gdzie tworzy się gadżety reklamowe.
Awatar użytkownika
sosna
Posty: 29
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:27

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: sosna »

Niestety ciężko jest oszczędzić tusz. Oczywiście są na to sposoby, ale nie zawsze można je zastosować. Jednym z takich sposobów, jest zastosowanie mniejszej czcionki, ale na tym, dużych oszczędności nie będzie. Jedyne skuteczne rozwiązanie, jakie mi przychodzi to wyszukanie sklepu, który oferuje tusze do drukarek, a konkretniej chodzi mi tutaj o zamienniki. Zamienniki często są tańsze od oryginałów i na tym możesz zaoszczędzić.
Syśia

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Syśia »

Nie polecam zamienników tonerów do drukarek, ponieważ często są o wiele mniej wydajne. Oryginalne tonery do drukarek hp, możecie kupić w tym miejscu https://ale.pl/1105-oryginalne-tonery-do-drukarek-hp. Wyższa cena oryginalnych tonerów HP w porównaniu do zamienników ma swoje uzasadnienie. Dopłacasz za wysoką jakość, która przekłada się na więcej wydrukowanych stron.
Rafał

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Rafał »

Najlepszym sposobem na oszczędność tuszu w drukarce jest zmniejszenie czcionki w wydrukach. Polecam również kupować oryginalne tusze, które są znacznie wydajniejsze, niżeli zamienniki. Jeśli masz drukarkę Hp, to tusze w dobrych cenach do różnych modeli, znajdziesz w tym sklepie https://www.drukuj24.pl/kategoria/hp.html. Również jakość wydruku jest o wiele lepsza, jeśli chodzi o tusz oryginalny.
kórtek

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: kórtek »

Po prostu kupuj tanie, aczkolwiek solidne atramenty. Moim faworytem zdecydowanie są rozwiązania z oferty https://printiseasy.com.pl/oferta/atram ... ramenty-uv których jakość całkowicie sprostała moim wymogom. To obowiązkowe wyposażenie do naszego firmowego biura, gdzie dzień w dzień realizujemy druki, na przeróżne sposoby. Radzę skupić się na tej ofercie gdyż sporo tam akcesoriów do druku a przecież o jakość tutaj chodzi! Koniecznie przyjrzyj się tej ofercie.
Różaczky

Re: Oszczędność tuszu w drukarce.

Post autor: Różaczky »

Po prostu bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem jest to, aby kupować tusze, tonery, w odpowiednich sklepach, gdzie jest bardzo szeroki asortyment, normalne ceny, dobra dostępność sprzętu. Można wtedy liczyć też na odpowiednie i dobre doradztwo, a to oznacza, że po prostu kupimy tonery, które są wydajne, dobrej jakości, kompatybilne i bezproblemowe. Na przykład toner xerox phaser 3010 toner toner oraz inne. Kupuję, mam pewność, że wszystko będzie działać, jak należy
ODPOWIEDZ