Okna Drutex

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
juluś9900

Okna Drutex

Post autor: juluś9900 »

Czy warto wybrać okna Drutex? Opinie mają dobre, wiele osób jest zadowolony, ale chciałabym też bezpośrednio z tym pytaniem zwrócić się do Was. Jakie macie zdanie? Może ktoś w swoim domu montował takie okna? Dodam jeszcze, że chodzi o nowy budynek, więc pod tym względem proszę o opinie.
sabiś4044

Re: Okna Drutex

Post autor: sabiś4044 »

Chyba jesteśmy na tym samym etapie, bo też właśnie szukam odpowiednich okien dla swojego domu. Wydaje mi się, że skupię się na ofercie firmy Drutex, z racji tego, że mają naprawdę ciekawą ofertę, jeśli chodzi o ceny, jak i o pomoc sprawdzonych specjalistów.

gospodarstwo ekologiczne świętokrzyskie
Mąż.

Re: Okna Drutex

Post autor: Mąż. »

Tych nie próbowałem, ale mogę polecić firmę https://dwd.pl/, która zawsze dobrze doradzi i pomoże dobrać dobrej jakości okna. O ile dobrze pamiętam, to ofertę mają znacznie szerszą, bo również bramy, drzwi, rolety i tym podobne. Właściwie ludzie na właściwym miejscu :)
ą123ola

Re: Okna Drutex

Post autor: ą123ola »

Przed zakupem okien jakiejkolwiek marki, koniecznie jest, aby dobrze wymierzyć otwory okienne i okna, jakie mamy zamówić. Możecie zajrzeć sobie tutaj: jakie pomiary okien wykonać i wszystkiego się na ten temat dowiecie :) Odpowiednie pomiary pomogą uniknąć ewentualnych awarii czy utraty ciepła :)
zośka55

Re: Okna Drutex

Post autor: zośka55 »

Też stoję przed wyborem okien, ale nie wiem za bardzo na jakie się zdecydować aby nie żałować swojego wyboru. Bardzo zależy mi na tym, aby wybrane przeze mnie okna były dobre jakościowo, dobrze izolowały ciepło i wyciszały. Na stronie: https://www.framex.pl/kategorie-produktow/okna-pcw/ znalazłam ofertę, która wygląda dla mnie bardzo obiecująco. Dostępne okna są w szerokim wyborze rozmiarów, więc na pewno znajdę coś odpowiedniego dla siebie i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
H.Jarzębski

Re: Okna Drutex

Post autor: H.Jarzębski »

Zapoznawałem się z ich ofertą i była dla mnie za droga. Okna do domu zamawiałem takie https://novobudowa.pl/okna/krzeszowice/ bo jakościowo są bardzo dobre, nowoczesne i wytrzymałe. Maja też długą gwarancję na montaż. Firma podchodzi do obsługi klienta kompleksowo - od A do Z. Cena zachęciła mnie dodatkowo. Brawo dla rzetelnej i sprawnej ekipy.
Lukoś

Re: Okna Drutex

Post autor: Lukoś »

W przypadku kiedy szukacie wyjątkowych propozycji porządnej, trwałej i ciepłej stolarki okiennej to tutaj śmiało mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://noweokna.pl/okna/alum u których znajdziecie szeroki zakres propozycji, jednocześnie licząc na naprawdę dobre ceny, producentów i wsparcie montażowe. Teraz znalezienie dobrej ekipy do wykonywania prac przy montażu stolarki okiennej nie jest prostym zadaniem, całe szczęście tutaj mamy wszystko tak jak być powinno i co również ważne w dobrym terminie :)
ODPOWIEDZ