Markowe perfumy online

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Fabiola_98
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 6:47

Markowe perfumy online

Post autor: Fabiola_98 »

Ktoś z was kupuje oryginalne markowe perfumy? Ja uważam, że to zdecydowanie bardziej się opłaca. Spytacie dlaczego? Bo takie produkty mają o wiele mocniejszy i intensywny zapach, są wydajniejsze i potrafią utrzymać się na skórze nawet cały dzień. Mnie zdarza się też kupować testery damskie. Jak to u was wygląda?
patrycja.szymańska

Re: Markowe perfumy online

Post autor: patrycja.szymańska »

Fabiola, jestem dokładnie tego samego zdania, z tym że coraz rzadziej sięgam po testery. Znalazłam trochę inne wyjście aby dość pewnie móc stwierdzić czy nieznany dotąd zapach będzie mi odpowiadał- czytam rzetelnie tworzone blogi o perfumach. Ostatnio na stronce https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/g ... i-passione znalazłam dokładny i realistyczny opis kompozycji Giorgio Armani Si Passione , zamówiłam gdyż byłam przekonana, że dość mocne i wyrafinowane aromaty owocowo-kwiatowe idealnie podkreślą mój styl. Stało się rzecz jasna nie inaczej, a że perfumy są wyjątkowo trwałe, flakonik 100 ml wystarczy mi na długo.
mariuua

Re: Markowe perfumy online

Post autor: mariuua »

Ja to jednak mam wrażenie, że czasem i perfumetki damskie https://www.nomiperfumetki.pl/ są wartościowe, jeżeli sprawdzoną markę mamy na oku. I dla mnie Nomi jest taką marką. Wiem od wielu koleżanek, że to od nich znajdziecie najlepsze możliwości zapachowe, zwłaszcza że są one niesamowicie trwałe. Warto na to zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
kwiatushek04
Posty: 30
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Markowe perfumy online

Post autor: kwiatushek04 »

Moim zdaniem, jeśli interesują Was perfumy, warto przeglądnąć ofertę na stronie perfumy.pl/product-pol-1562-Paco-Rabanne-1-Million-woda-toaletowa-100-ml.html Znajdziecie tam wiele interesujących egzemplarzy, idealnych na świąteczny prezent. Podzielcie się swoimi opiniami!
ODPOWIEDZ