Magazynowanie

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Magazynowanie

Post autor: falcia123 »

Przede wszystkim, najważniejszym aspektem jeśli chodzi o magazynowanie różnych towarów jest postawienie na wydajność i jakość używanych urządzeń. To od nich w dużej mierze zależy, jak dalej funkcjonować będzie Twój magazyn. Dobrze jest w takim wypadku postawić na najwyższą jakość w tym wydaniu i wybrać dla siebie opcję, która spełni Twoje oczekiwania. Rolki do taśmociągu od http://www.porkon.pl/krazniki-gladkie.html to podstawa jeśli chodzi o transport towaru z magazynu do tira.
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Magazynowanie

Post autor: myśliwy »

falcia123 pisze: ↑16 cze 2020, 10:19 Przede wszystkim, najważniejszym aspektem jeśli chodzi o magazynowanie różnych towarów jest postawienie na wydajność i jakość używanych urządzeń. To od nich w dużej mierze zależy, jak dalej funkcjonować będzie Twój magazyn.
Oczywiście po części masz rację. Jednak podstawa to dobrze zaplanowany magazyn, zanim jeszcze powstanie budynek. Wcześniej sam nie miałem takiej świadomości. Na szczęście projekt i budowę zleciliśmy firmie KMC-services https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... magazynow/, która ma duże doświadczenie w tym temacie. Pokazali nam, że najpierw należy zająć się procesami logistycznymi, a dopiero później budynkiem.
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Magazynowanie

Post autor: szycha »

Na pewno tutaj https://pks-sa.com/oferta/logistyka-kontraktowa.html warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem ciekawa oferta, jeśli chodzi o wolne powierzchnie magazynowe. Warto tam regularni zaglądać, bo propozycje cały czas się zmieniają. Firma oferuje wiele ciekawych rozwiązań również jeśli chodzi o transport.
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Magazynowanie

Post autor: Tatiana002 »

Żeby mieć pewność czy dany magazyn funkcjonuje w sposób prawidłowy i spełnia wymagania można pokusić się o audyt logistyczny - https://logit.com.pl/doradztwo-logistyczne-logit/ Taki audyt wykonywany przez profesjonalną osobę potwierdzi czy spełniacie wszystkie wyamgania, czy może trzeba podjąć jakieś działania korygujące.
:)
Awatar użytkownika
zinado
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2019, 19:38

Re: Magazynowanie

Post autor: zinado »

Obecnie co raz więcej firm oferuje takie https://www.7rsa.pl/aktualnosci/innowac ... park-tczew czyli wynajem magazynu, opcja, która moim zdaniem jest znakomitym rozwiązaniem. Do tego wychodzi stosunkowo taniej, także dla początkujących przedsiębiorców albo dla takich którzy chcą hale na jakiś czas, to pomysł idealny.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Magazynowanie

Post autor: poli3902 »

A potrzebne są Wam do magazynu włazy? Bo z tego, co mi wiadomo to różnego rodzaju włazy możecie sobie znaleźć na stronie https://www.wlazy.com.pl/ Firma w swojej ofercie posiada włazy dobre jakościowo wykonane z najlepszych materiałów, które przetrwają długie lata i różne warunki. Zerknijcie na to, co proponują.
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 56
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: Magazynowanie

Post autor: jojo »

Raczej ciężko prowadzić magazyn bez profesjonalnego wózka widłowego. Dlatego warto wiedzieć trochę więcej o tematyce takich wózków: https://kuta-autoserwis.pl/wozki-widlow ... -wiedziec/ .
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Magazynowanie

Post autor: Tadek33 »

Jeżeli potrzebny jest magazyn do wynajęcia warszawa to jak najbardziej warto postawić na sprawdzoną firmę, która jest w stanie zapewnić pełne wsparcie i najwyższą jakość podczas organizacji przestrzeni magazynowej, logistyki itd. My zdecydowaliśmy się na Trans -Tok i zdecydowanie nie żałujemy. W końcu idzie to zgodnie z naszym planem, no i mieścimy się w budżecie :)
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Magazynowanie

Post autor: podrickpayne »

Jeśli bierzesz się za wyposażenie biura to polecam zakupić sobie kilka regałów metalowych z oferty tej firmy https://www.e-regaly.pl/ Mają olbrzymi wybór w różnych wymiarach i atrakcyjnej cenie. Takie regały to podstawa w każdym biurze bo gdzieś dokumentację czy narzędzia musisz składować.
Awatar użytkownika
Blondia
Posty: 41
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:15

Re: Magazynowanie

Post autor: Blondia »

Każdy magazyn trzeba odpowiednio wyposazyć oczywiście. Zadbaliście już o to może? Tu na stronie http://ogrodzeniamagazynowe.pl znajdziecie bardzo pomocne ogrodzenia magazynowe.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Magazynowanie

Post autor: emil »

podrickpayne pisze: ↑07 sie 2020, 14:01 Jeśli bierzesz się za wyposażenie biura to polecam zakupić sobie kilka regałów metalowych Takie regały to podstawa w każdym biurze bo gdzieś dokumentację czy narzędzia musisz składować.
Do biura tak, ale raczej będą za małe na duży magazyn. Na wyposażenie typowych magazynów bardziej nadają się https://dlamagazynu.pl/regaly-paletowe-uzywane
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Magazynowanie

Post autor: Tośka »

A co wykorzystujecie na Waszych magazynach do składowania różnych produktów? Z tego, co wiem, to w wielu sytuacjach przydatne mogą się okazać worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-500-kg/. Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia wcześniej?
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Magazynowanie

Post autor: Poplina »

No to trzeba mieć i swój magazyn oczywiscie;) Zainteresowaliście się już takim obiektem? Tu na stronie https://www.ekobud.net.pl będziecie mogli liczyć na firmę, która zajmuje się projektowaniem hal, magazynów, pensjonatów.
wikuśka

Re: Magazynowanie

Post autor: wikuśka »

Jak szukasz stron na których jest ogrom ofert odnośnie sprzętu oraz wyposażenia magazynu to polecam Ci się zainteresowac stroną jaka jest https://www.teknomatik.pl/oferta/urzadz ... raz-beczek Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert odnośnie magazynowania w pojemnikach z mieszalnikami które kupisz na tej stronie.
ODPOWIEDZ