Kursy

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
skliiisaa

Kursy

Post autor: skliiisaa »

Interesują mnie dofinansowania dla firm na szkolenia i ciekawa jestem, jakie macie rozeznanie i co ja mogę w tym temacie zrobić. Jak to wiecie, otrzymać i jak ogarnąć odpowiednie rozwiązania. Dlatego dajcie mi namiary, niech to się spokojnie uda. Niech każdy z nas będzie wartościowo podsumowany w tym względzie.
toni8

Re: Kursy

Post autor: toni8 »

Potrzebujesz kurs kadry i płace Śląsk? Nic prostszego! Zajrzyj na https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kurs ... i-place-2/ i sprawdź ich ofertę w tym aspekcie. Bez trudu trafisz na wiele przydatnych szkoleń, kursów czy innych propozycji doszkalania, które spełniać będą Twoje oczekiwania i potrzeby.

speed vision
aarczee

Re: Kursy

Post autor: aarczee »

Ja to się nad wieloma sprawami zastanawiam, ale na pewno rozwój osobisty jest ważny, stąd zerkam sobie na coś takiego jak szkolenie pompy ciepła , bo wiecie, trzeba robić coś innego, coś nieplanowanego. I jestem zdania, że naprawdę jestem na to nastawiona.
andzelo

Re: Kursy

Post autor: andzelo »

teraz to wszystko co zwiazane z technologia i komputerami jest w cenie, np kurs programowania java czy programow office to cos, czego sie juz wlasciwie od kazdego na rynku pracy niedlugo bedzie wymagac
kajkaa

Re: Kursy

Post autor: kajkaa »

Ważne jest to, aby cały czas poszerzać swoje umiejętności, nie można stać miejscu. Poza tym im więcej szkoleń, tym więcej możliwości pracy itd. Ja teraz planuję przykładowo sprawdzić sobie kurs tatuażu gdańsk, jak wygląda dokładnie u firmy Provoque. Bo widziałam, że firma jest polecana, a mnie coś takiego naprawdę interesuje.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Kursy

Post autor: podrickpayne »

Przez pewien czas zastanawiałem się nad wysłaniem pracowników na szkolenie związane z zarządzaniem stresem, którego ostatnio nie brakuje. Odkryłem fascynującą ofertę na stronie https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... e-stresem/, a szkolenia tam proponowane wydają się być naprawdę intrygujące.
ODPOWIEDZ