Kredyt franka

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Poliś

Kredyt franka

Post autor: Poliś »

Cześć. Wpakowałem się lata temu w kredyt frankowy. Spłacam go regularnie, została mi mniej niż 1/4 do spłaty. Może i nie mam się na co żalić, ale podobno można umorzyć tę kwotę w imię wcześniejszego wzrostu rat. Jak to widzicie? Czy to jest możliwe?
wandką

Re: Kredyt franka

Post autor: wandką »

Jeśli nawet , to pomoc będzie od Ciebie wymagała wykazania niemożności dalszych płatności. Wiem, że sytuacja dziś jest naprawdę różna, ale należy się przede wszystkim to jakoś pokazać, że nie dasz rady, że masz problem... Jak wygląda dokładnie Wasza sytuacja?
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Kredyt franka

Post autor: wspolnafirma1 »

W trudnych kredytach pomaga firma BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ , to profesjonalna firma finansowa, która specjalizuje się właśnie w kredytach. Wszyscy wiemy jakie kapryśne są kredyty we frankach, lepiej po poradę udać się właśnie tam, zostaniemy profesjonalnie obsłużeni a specjaliści dobiorą nam najlepszy kredyt.
kaczór

Re: Kredyt franka

Post autor: kaczór »

Pewnie, że możliwe. Skontaktuj się z Fenixem. https://fenixfrankowiczom.pl/ On pomaga takim, jak Ty właśnie, wspierając na każdym etapie związanym z problemami finansowymi.
Poliś

Re: Kredyt franka

Post autor: Poliś »

Nie spodziewałem się odzewu. Dzięki. A ten fenix gdzie przyjmuje? Na jakiej ulicy? I jak wygląda przyjmowanie?
jeńka123

Re: Kredyt franka

Post autor: jeńka123 »

Może zamiast kredytu we rankach warto zainteresować się szybką pożyczką https://www.get-money.pl/aktualności/fi ... ałych-firm. Sama korzystam z tego typu rozwiązania i jestem zadowolona!
kaczór

Re: Kredyt franka

Post autor: kaczór »

Zadzwoń pod numer 505 905 906 na szybki kontakt i Ci tam powiedzą. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że część formalności można załatwić przez internet, ale to już oni Ci tam powiedzą. Ważne, że masz taką opcję, to walcz o swoje. Szkoda życia na nerwy z długami.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Kredyt franka

Post autor: Natka98 »

Osób, które mają kredyt we frankach, a tym samym duże problemy z tego powodu jest wiele. Taki plus, że można dochodzić swoich roszczeń wobec banku. Zależy jak umowa jest skonstruowana, dlatego ja zgłosiłam się do https://cleverstep.pl/ , żeby ją sprawdzić pod kątem klauzul niedozwolonych. Nic za to nie płaciłam. A, że okazało się, że takie zapisy są to zdecydowałam się na współpracę z tą firmą. Wszystko wymaga czasu, ale jestem dobrej myśli.
Małgorzata

Re: Kredyt franka

Post autor: Małgorzata »

W moim przypadku potrzebowałam finansowania dla firmy umożliwiającej zakup samochodu dostawczego, który jest mi niezbędny w prowadzeniu działalności gospodarczej. Moim problemem jest zła historia kredytowa, zostałam wpisana do rejestrów BIK ze względu na trudności ze spłatą kredytów, co w obecnym czasie pandemii koronawirusa nie jest niczym nadzwyczajnym. Dobrą ofertę finansowania bez sprawdzania BIK i KRD znalazłam na https://www.get-money.pl/aktualności/ba ... rm-bez-bik i dzięki nim, mogłam wziąć samochód w leasing. Nie ważne są dla nich wpisy w bazach BIK czy KRD ani rejestry dłużników, liczy się człowiek. Jeśli ktoś taka samo jak ja, potrzebuje pożyczki bez BIK i KRD niech sobie zajrzy na stronie i sprawdzi ofertę bez sprawdzania BIK i KRD. Mi pomogli! Być może i Ty otrzymasz leasing bez BIK i KRD.
Awatar użytkownika
bart
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:02

Re: Kredyt franka

Post autor: bart »

Ci co zaciągali tego rodzaju kredyt nie pomyśleli, że po czasie takie będą mieć problemy. Nic się nie poradzi, czasu się nie cofnie. Tyle, że teraz prawo jest po stronie frankowiczów, to już jakiś plus. Trzeba walczyć o swoje chociaż jeszcze nie dla wszystkich spłata kredytu we frankach jest taka jakby się chciało. Warto wtedy skorzystać z profesjonalnej pomocy żeby jak najszybciej wyjść na prostą.
Śnieżka

Re: Kredyt franka

Post autor: Śnieżka »

W tym przypadku warto wspomnieć, że nie wszystkie banki stosowały niekorzystne dla kredytobiorców zapisy. Warto więc dokładnie sprawdzać swoje umowy. Zawsze też można liczyć na pomoc i wsparcie kancelarii https://kancelariafrankowicza.pl/sprawdz-swoja-umowe/ .
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 219
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Kredyt franka

Post autor: marian3 »

Mnie przed sądem w sprawie kredytu we frankach prowadzili adwokaci z kancelarii Lextio. Długo się zastanawiałem z czyjej pomocy skorzystać, ta kancelaria wydała mi się najlepsza, zwłaszcza, że specjalizują się w tego typu sprawach. Fachowo podeszli do sprawy, byliśmy w stałym kontakcie, do tego cena usług w porządku. Na stronie https://lextio.pl/ macie namiary na nich.
towiś

Re: Kredyt franka

Post autor: towiś »

Radzę wam na spokojnie przeczytać ten artykuł https://jaw.pl/2021/04/czy-po-splacie-k ... kodowanie/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat odszkodowania po spłacie kredytu frankowego. Dowiecie się czy się ono należy czy też nie. Taka kwestia jest niezwykle ważna. Należy więc rozwiać wszelkie swoją wątpliwości.
jokoloś

Re: Kredyt franka

Post autor: jokoloś »

Franki nie mają się dobrze, ale też nikt ich nie zmuszał do tego, żeby się zajmowali kredytami frankowymi. No, ale nic, ja tematu nie podejmę. Skoro mowa ogólnie o kredytach, to poczytajcie, co może doradca: https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ . To się wam przyda.
czaruś

Re: Kredyt franka

Post autor: czaruś »

Jeśli jesteście zainteresowani, co dalej z frankowiczami , to koniecznie zajrzyjcie na tego bloga: https://zyciebezkredytu.pl/frankowicze- ... assa-trwa/ . Sam korzystam z tego portalu, aby poszerzać swoją wiedzę. Jeśli chcę zasięgnąć rzetelnej opinii, zweryfikowanej przez specjalistów w tej materii, to sięgam do tych treści. W moim mniemaniu dowiecie się tam wszystkiego, od A do Z, co związane z kredytem we frankach. Wydaje mi się, że warto sprawdzić ichniejsze treści.
ODPOWIEDZ