Korekta pracy licencjackiej

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Natalaa
Posty: 30
Rejestracja: 14 sty 2019, 16:18

Korekta pracy licencjackiej

Post autor: Natalaa »

Cześć wszystkim! Jestem studentką drugiego roku i do pisania pracy licencjackiej jeszcze mam trochę czasu, ale już się tym denerwuję... Pisanie od zawsze sprawiało mi trudność i przyprawiało o ból głowy. A w gimnazjum zawsze słyszałam, że moje wypracowania są beznadziejne i to mnie bardzo zdemotywowało :( Dlatego pisząc pracę licencjacką chciałabym oddać ją do profesjonalnej korekty, żeby się wstydu nie najeść :? . Słyszałam, że firma e-statystyka zajmuje się takimi rzeczami i patrzyłam na ich ofertę: https://www.e-statystyka.com.pl/Korekta-jezykowa/ . A Wy macie jakieś doświadczenia z firmami oferującymi usługi tego typu?
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 47
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:54

Re: Korekta pracy licencjackiej

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę https://apsprofitpolska.pl/
Awatar użytkownika
korekta.pro
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 12:24

Re: Korekta pracy licencjackiej

Post autor: korekta.pro »

W pierwszej kolejności trzeba się zastanowić, czego oczekujemy – korekty czy redakcji i korekty? Redakcji nie należy mylić z napisaniem pracy. Należy przez nią rozumieć pracę na tekście zastanym, polegającą na ewentualnym przeredagowaniu. Redaktor może również wskazać na braki czy błędy merytoryczne pracy (co do zasady jest to zadanie promotora, jednak nie zawsze uda się mu wychwycić wszystkie błędy merytoryczne). Korekta w podstawowej formie sprowadza się do usunięcia błędów językowych, interpunkcyjnych, ortograficznych i in. Wiele osób zleca samą korektę, z pominięciem redakcji. Po otrzymaniu tekstu po korekcie pojawia się rozczarowanie, ponieważ okazuje się, że korektor poprawił „tylko interpunkcję”. Współpracę warto nawiązać przede wszystkim z firmą a sam korektor powinien mieć doświadczenie w korekcie prac naukowych (w tym promocyjnych). Pozdrawiamy, http://korekta.pro
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Korekta pracy licencjackiej

Post autor: wspolnafirma1 »

Pisząc a nawet sprawdzając pracę dobrze jest mieć pod ręką dobry słownik synonimów, znajdziemy go w wersji online tutaj https://synonim.com.pl/ . To bardzo dobry słownik, sprawdzi się zarówno w użytku domowym jak i w pracy, wyszukuje synonimy bardzo szybko i dokładne dobiera propozycje zamiennych słów. Polecam bo to przydatne a w tym wydaniu bardzo czytelne narzędzie.
Grażyna11

Re: Korekta pracy licencjackiej

Post autor: Grażyna11 »

Dzisiaj faktycznie takie działania mogą mieć duży sens. Jesli chcecie skorzystać z takich rozwiązań, to na pewno ciekawym pomysłem byłoby znalezienie kogoś naprawdę dobrego. Wiem, że sprawdzony korektor tekstu mógłby wychwycić wszystkie błędy w pracy, więc warto pomyśleć o takim wsparciu.
ODPOWIEDZ