jakie studia najlepsze

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

jakie studia najlepsze

Post autor: Funka »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
elenka
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:12

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: elenka »

ja już w liceum wiedzialam, że chce zostać pielęgniarką :) mieszkam w Warszawie i tu wybrałam się na Mazowiecką Uczelnię Medyczną http://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. To był świetny wybór, doświadczeni wykładowcy, ciekawe zajęcia, niewygorowane czesne. Po licencjacie będę kontynuować naukę na studiach magisterskich.
Awatar użytkownika
firmek9
Posty: 61
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:42

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: firmek9 »

Właśnie nie każdy może sobie pozwolić na studia dzienne i część osób kończy je zaocznie. Także tutaj http://www.pswbp.pl w tej szkole jest dość sporo kierunków i można także ukończyć je w języku angielskim. Macie jakieś ulubione kierunki studiów? Co chcecie skończyć?
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Natka98 »

Najlepsze będą takie, które będą zgodne z zainteresowaniami i tym co się chce w przyszłości robić. Ja ze swojej strony mogę polecić uczelnię http://www.wseiz.pl w Warszawie, gdzie znajdziecie różne kierunki nauczania: budownictwo, informatykę, zarządzanie i wiele innych. Warto przyjrzeć się im bliżej.
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Chloe »

Ja mam pytanie do studiujących we Wrocławiu - czy kojarzycie ten prywatny akademik las.com.pl ?
Moja siostra będzie chciała zarezerwować w nim mikroaparatament na czas studiów.
Generalnie - standard jest super! Wszystko nowiutkie, funkcjonalne, czyste. Samo centrum!
Czy jest tu ktoś, kto zna ten obiekt? Może ktoś miał okazję nocować lub nawet mieszkać tam?
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Mikka »

A co powiecie na taki kierunek studiów podyplomowych jak cyberbezpieczeństwo - http://podyplomowe.wse.krakow.pl/cyberbezpieczenstwo ? Według mnie jest to bardzo przydatny kierunek i nawet słyszałam, że po jego ukończeniu dana osoba nie powinna mieć w ogóle problemu ze znalezieniem dla siebie pracy.
Awatar użytkownika
wigor
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:48

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: wigor »

elenka ja jestem po fizjoterapii na MUM-ie. Wrażenia super, znalazłem prac,e w zasadzie zaraz po obronie dyplomu. Mega dużo praktyki, naprawdę można poznać ten zawód od podszewki podczas studiów, potem już niewiele jest w stanie człowieka zaskoczyć.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: falcia123 »

Postaw przede wszystkim na uczelnie! To dzięki niej zyskasz wiedzę oraz umiejętności, przydatne w dalszej drodze nauczania. Zobacz więc pełną ofertę wyższej szkoły http://www.pswbp.pl/ dzięki której, możesz rozpocząć swoją przyszłą karierę. Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
baldandbankrupt
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2019, 13:26

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: baldandbankrupt »

W sumie to ciezko powiedziec.
Awatar użytkownika
magik
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:25

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: magik »

Zgadzam sie!
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Tatiana002 »

Najważniejsze tak naprawdę, to żeby wybrać taki kierunek, po którym będzie gwarantowana praca, która nas interesuje. Ale oprócz kierunku warto również dobrze rozważyć, gdzie w czasie studiów chcecie mieszkać. Według mnie najlepiej by było wybrać akademik (np. akademik Kraków). Wtedy naprawdę odczujecie studia i przeżyjecie cudowny czas. W akademiku najłatwiej nawiązać przyjaźnie, spotkać dużo ciekawych osób czy organizować wspólną naukę.
:)
Anna545
Posty: 13
Rejestracja: 12 sie 2019, 8:31

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Anna545 »

Według mnie najlepsze studia to takie, które przygotowują studenta do cenionego na rynku pracy zawodu i zapewniają podjęcie zatrudnienia na atrakcyjnym stanowisku. Kierunek ten musi także odpowiadać zainteresowaniom młodej osoby i dziedzinie w jakiej chciałaby się ona rozwijać. Według mnie doskonałą propozycją jest specjalność Kryminologia i kryminalistyka na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu - https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... nalistyka/. To doskonała ścieżka kształcenia dla osób, które pasjonują się zagadnieniami związanymi z wykrywaniem sprawców przestępstw i nie tylko. :)

ogłoszenie wzór sprzedam samochód
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: obuska »

Najlepsze są takie, które nam posłużą to znaczy zdobędziemy rzeczywiście wiedzę i też pozwolą nam zdobyć lepszą pracę. Dlatego też myślę, że warto patrzeć na kierunki ścisłe i tutaj polecę uczelnie http://www.wseiz.pl/en/studia , gdzie można studiować w trybie zaocznym i stacjonarnym przeróżne ciekawe kierunki z wydziału zarządzania oraz ekologii
Awatar użytkownika
jabuszko
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2019, 13:34

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: jabuszko »

Najlepsze studia to te wymarzone. A aby spełniać marzenia najpierw trzeba zdać maturę. Egzamin który otwiera do nich drzwi. Widziałam na https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-focus wiele ciekawych pomocy które pomogą zdać dobrze maturę i zacząć spełniać marzenia.

szlaban elektryczny
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Emilka »

Obecnie brakuje sporo ludzi na rynku pracy z dziedziny takiej jak administracja publiczna studia z tego zakresu moga więc zagwarantować nam świetlaną przyszlosc. Nie trzeba martwic się o to czy podolamy studiom bo Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie oferuje takie studia w wymiarze stacjonarnym i niestacjonarnym. To dobre rozwiazanie, zwlaszcza ze uczelnia wychodzi na przeciw oczekiwaniom studentow
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: falcia123 »

W dużej mierze, wszystko zależy od Twoich zainteresowań i tego, na czym chcesz się skupić. Druga kwestia to matura - ważne jest wybranie takiego działania, które pozwoli Ci na spełnienie swoich planów. Wykorzystaj ten czas przed i wybierz książki i repetytoria od https://sklep.terazmatura.pl/ które pozwolą Ci na pracę na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Mensa
Posty: 11
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:48

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Mensa »

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć,każde studia są ważne o ile my sami się w nich odnajdujemy.Jedni studiują zarządzanie marketingiem a inni plastykę,pielęgniarstwo czy technologię żywienia.Każdy kierunek wymaga poświęcenia i zaangażowania.Nie ważne jest które studia najlepsze,ważne byśmy coś z nich wynieśli,by nie był to czas zmarnowany.
Awatar użytkownika
Gogolas
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:20

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Gogolas »

Dla mnie sprawa jest prosta - kierunek musi być interesując i zapewniać pracę. Z tym drugim może być ciężko, ale warto przynajmniej wybierać takie kierunki studiów, które są chętnie widziane na rynku pracy. Sprawdźcie sobie tu ofertę od szkoły wyższej https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ Ja tak znalazłam opcje na pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, dla kogoś kto lubi pracę z dziećmi na pewno będzie to wymarzony kierunek :)
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Tomasz96 »

Jasne, że tak. W końcu dzisiaj powinniście dopasować kierunek studiów pod kątem Waszego głównego celu zawodowego. W takiej sytuacji dobrym wyborem może być skorzystanie z oferty studiów proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu. Mi się bardzo podoba koncepcja studiowania online, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Podczas prowadzania biznesu, to może być dla Was najlepszą opcją.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Tośka »

Bez względu na to, na jakie studia się zdecydujecie, na pewno warto będzie zadbać o znajomość języków obcych. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która oferuje między innymi kursy języka angielskiego ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
kunkemarta
Posty: 66
Rejestracja: 26 kwie 2019, 20:45

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: kunkemarta »

Warunkiem dostania się na dobre studia jest dobrze zdana matura. Innej drogi nie ma. Warto z tego powodu wybrać możliwie jak najlepsze liceum. W Warszawie gdybyście szukali dobrej szkoły średniej to polecam Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. W sumie to jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy. Poziom tam mają naprawdę dobry. Mają wielu laureatów, którzy "wygrali" promocję na studia.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: foxi »

Jakie studia najlepsze? - myślę ,że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.To po prostu bardzo subiektywna sprawa - jak to się mówi jeden lubi rybki a drugi akwarium.Dlatego mówienie ,że jakiś kierunek jest lepszy do drugiego nie ma większego sensu. Na przykład moją siostrzenicę zawsze interesowała psychologia w biznesie i w tym kierunku postanowiła się kształcić. Jej życie jej wybór. pzdr
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: sefka »

Ciężko powiedzieć, jaki kierunek będzie najlepszy - wybierz taki jaki cię interesuje. Żeby dostać się na studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, na https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ przy rekrutacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne: matematyka, biologia, chemia, fizyka z astronomią, geografia, informatyka, język polski.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: szmek »

Uważam, że najlepsze są studia, które dają szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy, która w dodatku przyniesie nam wiele satysfakcji. Dlatego fajnym kierunkiem jest informatyka i programowania http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... -aplikacji . To też po części działanie twórcze, w końcu tworzy się programy z niczego :)
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Tadek33 »

Ciężko powiedzieć, ponieważ jednak nie każdy ma takie same potrzeby i interesuje się tym samym kierunkiem. Mnie od lat interesuje ekonomia, tematy związane z gospodarką, prowadzeniem firmy itd. Dlatego zdecydowałem się postawić na Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie także mogę liczyć na mnóstwo świetnych szkoleń m.in z zarządzania https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/obszar ... zanie.html świetnie poruszone różne tematy, najlepsi specjaliści i jednocześnie dużo konkretów które na pewno mi się przydadzą.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Eliza111 »

Moim zdaniem informatyka to dobry kierunek studiów https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ co Wy o tym myślicie? koniecznie zobaczcie na stronę uczelni tam są o tym informacje jest także blog poczytajcie i dajcie znać czy warto się wybrać na ten kierunek.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: falcia123 »

Niech Twój kierunek studiów, będzie odzwierciedleniem tego, co jest dla Ciebie ważne. To dzięki temu zadbać o jak najlepsze dopasowanie do rynku pracy, a wkład i zaangażowanie, które włożysz, będą dla Ciebie naturalne i proste. Może studia logistyka Warszawa, na https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/ będą dla Ciebie dobrym pomysłem? Sprawdź jak to wygląda i zobacz czy wpisuje się to w Twoje możliwości oraz oczekiwania.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Natka98 »

Przede wszystkim uczelnia jak i kierunek powinien być zgodny z zainteresowaniami jakie mamy. Zawsze w przyszłości większa satysfakcja i zadowolenie z wykonywanej pracy. Jeśli ja mogłabym coś doradzić to branża IT jest bardzo przyszłościowym kierunkiem. Gdyby ktoś chciałby w tym kierunku się kształcić to polecam z https://www.uczelnie.pl/artykul,jaki-je ... 18290.html dokładnie się zapoznać. Można się sporo przydatnych informacji dowiedzieć.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: obuska »

Pewnie ile ludzi tyle opinii, ale warto polegać na rankingach i opiniach absolwentów, wtedy będzie łatwiej wybrać. Osobiście polecam tę uczelnię i kierunek logityka https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ - mnóstwo fachowców po tym kierunku jest poszukiwanych, zatem problemów ze znalezieniem pracy nie powinno być
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: marian3 »

Z tego co wiem to coraz większą popularność zyskują studia dualne. Na https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ dowiecie się więcej. To studia gdzie już w trakcie nauki studenci zyskują doświadczenie. Po ich ukończeniu posiadają już kwalifikacje które można wpisać w CV. Rynek pracy stwarza wtedy dla nich większe możliwości.
Awatar użytkownika
alina159
Posty: 36
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:50

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: alina159 »

Myślę, że studia marketingowe dają ci dużo możliwości. Jeśli faktycznie cię to interesuje, to śmiało możesz składać papiery.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: falcia123 »

Wszystko zależy od Twoich zainteresowań i pomysłów. Jeśli lubisz i doceniasz jakościowe studia na najwyższym poziomie to na pewno warto zastanowić się nad uczelnią http://wwsb.edu.pl która stawia na jakość edukacji i najlepsze możliwości rozwoju. Ich studia zarządzanie Warszawa cieszą się ogromną popularnością i wiele osób korzysta z możliwości edukacji na ich uczelni i jest z tego powodu bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: fiona45 »

Ja się zastanawiam nad studiami informatycznymi. Widziałam ciekawe oferty na https://horyzont.eu . Mają wiele ciekawych ofert w dobrej cenie. Takie studia to szansa na wysokie zarobki i lepszą przyszłość. Warto czasem poszukać takich rozwiązań.
Awatar użytkownika
Belatrix
Posty: 17
Rejestracja: 07 lip 2020, 19:27

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Belatrix »

Wybór studiów powinien być dobrze przemyślany, o ile w szkole jest nam narzucane to czego mamy się nauczyć to na studiach sami sobie wybieramy tematykę. Najlepiej dobrać studia pod nasze zainteresowania i to jaki zawód chcemy wykonywać w przyszłości. Ja wybrałam studia kierunek administracja i jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Darful
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 12:36

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Darful »

Ktoś wspomniał o cyberbezpieczeństwie?
Studia na tym kierunków,zdecydowanie będą na czasie!
Co dzieje się w tej materii,już dziś można się dowiedzieć pod tym linkiem https://itwiz.pl/category/cyberbezpieczenstwo/
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Eliza111 »

Jeżeli szukacie odpowiedniej uczelni dla siebie, to polecam sprawdzić collegium balticum . Obecnie wybór uczelni jest bardzo wazny, aby nie zmarnować czasu poświeconego na rozwoj w niej. Co sądzicie ?
Awatar użytkownika
Beja06
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2020, 6:11

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Beja06 »

a nie lepiej wybrać takie, które nam odpowiadają. jaki jest sens studiować coś co nas w ogóle nie interesuje.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: maksik »

Wszystko zależy od tego jakie mamy zainteresowania. Kierunków jest bardzo dużo. Np. studia podyplomowe osteopatia mogą być ciekawe dla osoby która chce mieć związek z medycyną. A jak widać większość uczelni stara się tworzyć kierunki jak najbardziej tematyczne do danej specjalizacji.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: szmek »

Najlepiej patrzeć na przyszłościowe kierunki, po których nie będzie problemów ze znalezieniem dobrze płatnej i ciekawej pracy. Na wydziale zarządzania w https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html można znaleźć wiele interesujących kierunków, polecam sobie sprawdzić
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: KarolK »

Jeszcze naprawdę ważne w trakcie nauki jest zdobywanie jakiegokolwiek dodatkowego doświadczenia. Ja podczas swoich studiów dorabiałem sobie zdalnie w domu. Moim głównym zadaniem było znajdowanie do firmy wyposażenia stacji paliw. Wszystko zazwyczaj załatwiałem i zamawiałem przez tę stronę internetową http://www.tsg-solutions.com/pl/ladowarki-ev/
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: foxi »

Wybór kierunku studiów to bardzo istotny moment w życiu młodego człowieka. Od tego zależy przecież przyszłe życie zawodowe. Uważam ,że najlepszą sytuacją jest taka, kiedy wybór kierunku studiów połączony jest z naszymi zainteresowaniami. Podatki studia podyplomowe - czy uważacie ,że to dobry wybór.W końcu ludzie będą płacić podatki zawsze ,więc można być spokojnym w kwestii pracy.
Gamniś

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Gamniś »

Tak warto - tylko trzeba wybierać takie kierunki, po których nie będzie w przyszłości problemu z zatrudnieniem. Zwykle więc są to kierunki techniczne - zwykle, bo czasami wyglada to trochę inaczej.
Studia to też okres z licznymi przywilejami. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale może to być np kredyty studenckie, tańsze przejazdy, tańsze noclegi oraz inne tego typu czynniki które sprawiają, że jest taniej. Od chodziażby rachunki bankowe studenckie. Aktualnie bardzo dobra jest oferta na przykład millenium konto 360 student.
Śnieżka

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: Śnieżka »

To prawda. Dlatego myślę, że transport i logistyka na https://www.ssw-sopot.pl/transport-i-logistyka/ jest właśnie takim kierunkiem. Transport i logistyka to branża która w zglobalizowanym świecie odgrywa coraz większą rolę a co za tym idzie logistycy będą jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku pracy
maryś43222

Re: jakie studia najlepsze

Post autor: maryś43222 »

Szczerze? Zarządzanie to bardzo przyszłościowy kierunek. A widziałam właśnie, że też na AEH w Warszawie specjalizację z zarządzania w logistyce, także można sobie pójść w tą stronę, gdyby ktoś był zainteresowany. Kombinacji i różnych możliwości, jeśli chodzi o kierunki jest wiele.
ODPOWIEDZ