Jak uzyskać status CBR dla firmy?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Konsultant3

Jak uzyskać status CBR dla firmy?

Post autor: Konsultant3 »

Cześć wszystkim! Jestem nowy na tym forum i szukam pomocy w uzyskaniu statusu CBR dla mojej firmy. Pracuję jako konsultant ds. zarządzania i mam doświadczenie w tworzeniu strategii biznesowych, ale nie mam pojęcia, jak uzyskać status cbr.

Moje pytanie brzmi: jak mogę uzyskać status CBR dla mojej firmy? Czy istnieje jakiś oficjalny proces, który musi zostać przejśty? Jakie są wymagania dotyczące ubiegania się o status CBR? Jakie są korzyści z posiadania statusu CBR?
Czy lepiej jest odezwać się do firmy zewnętrznej?
Bardzo bym docenił każdą poradę lub informację na temat.. Dziękuję za poświęcony czas i liczę na odpowiedzi!
polirego

Re: Jak uzyskać status CBR dla firmy?

Post autor: polirego »

Jeśli powiem Wam, że dla mnie ważna jest psychologia w biznesie , to co mi poradzicie? Sama nie wiem, czy powinnam to powiedzieć, ale na pewno będę szukać odpowiedniego specjalisty. I to może nam się mocno sprawdzić. Co wy na to? Jakie macie wskazówki odnośnie tego? Co mi powiecie ?
jjustii188

Re: Jak uzyskać status CBR dla firmy?

Post autor: jjustii188 »

Zastanawiam się, ile, w małej firmie nieprzekraczającej zatrudnienia 10-osobowego, trwa projektowanie sieci bezprzewodowych . Nie myślałam wcześniej o tym, ale skoro wszystkie placówki idą w nowoczesność, to i ja nie mogę stać z tyłu, bo rozwój jest ważny, nie tylko firmy, nie tylko osobisty, ale i pracowniczy. Na pewno się ze mną zgodzicie?
ODPOWIEDZ