Gotowe betonowe elementy

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Edmund_62
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2022, 5:03

Gotowe betonowe elementy

Post autor: Edmund_62 »

Zastanawiamy się nad wykończeniem naszej hali produkcyjnej (która powstaje już od kilku miesięcy) za pomocą gotowych, betonowych elementów. Co możecie powiedzieć na temat takich produktów? Może ktoś z Was ma doświadczenie z takimi materiałami? Będę wdzięczny za każdą opinię. Z góry dziękuję za każdą opinię na ten temat, bo mam wrażenie, że im więcej czytam w internecie tym mniej wiem na ten temat. Znalazłem już nawet w dobrej cenie nadproża strunobetonowe, na stronie firmy Budmater.
sówkaa

Re: Gotowe betonowe elementy

Post autor: sówkaa »

W sumie ja to mam dość spore wymagania, bo taki https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-7 domek mamy do wybudowania, a jak dla mnie, to ważna kwestia, żeby całość odpowiednio uhonorować. Dlatego czekam na informacje, co się może Wam udać, a co nie. Jak to widzicie, kochani moi?
nodobra

Re: Gotowe betonowe elementy

Post autor: nodobra »

Używając takich elementów, czasem musimy się też zastanowić, jak sobie pomóc w ich konserwacji, albo i po prostu czyszczeniu, bez specjalnej pielęgnacji. Dlatego jestem zdania, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu czyszczenie laserem . Słyszeliście o tej funkcjonalności? Moim zdaniem to bardzo interesująca sprawa.
ODPOWIEDZ