Garaż murowany czy blaszak

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Ćma

Garaż murowany czy blaszak

Post autor: Ćma »

Co myślicie o garażach blaszanych? Jak oceniacie takie garaże: https://swiatgarazy.com/garaze-blaszane ... e-premium/? Jest sens inwestować w taki lepszej jakości? Czy one wyglądają spoko i czy spełniają swoją funkcję? Totalnie nie chce się nam już budować, ale garaż by się przydał...

odnowienie parkietu
Piotruś

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: Piotruś »

Ja zdecydowałem się na blaszany bo wyjdzie taniej o ile większość rzeczy zrobisz samemu lub z pomocą wyspecjalizowanych firm jak http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/. Wystarczy że dostarczysz im wytyczne a oni odpowiednio dotną blachy jak i profile a ty tylko złożysz na miejscu w całość. Przemyśl takie rozwiązanie bo na pewno się opłaci.
MaciekŻak

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: MaciekŻak »

Ze swojej strony mogę polecić garaże blaszane od firmy CGT. Są świetnie wykonane, odporne na warunki atmosferyczne, nie niszczą się i nie rdzewieją. Ja postawiłem garaż blaszany na wymiar i przechowuje w nim samochód oraz sprzęty ogrodowe, rowery i inne rzeczy, na które nigdzie nie ma miejsca.
deaó

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: deaó »

Mamy garaż stalowy, czyli blaszak, który kupiliśmy z zakładu wyrobów metalowych RAPMET z Kłodzka. Oni mają naprawdę szeroki zakres usług, ich wyroby są bardzo dobrej jakości. Nasz garaż doskonale nam się sprawdza, jest wytrzymały i porządnie wykonany. Blaszak kupiliśmy w korzystnej cenie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, firma jest godna polecenia.
wisiu767

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: wisiu767 »

A nie myślałeś o garażu drewnianym? Przykład na stronie https://drewnolandia.pl/oferta/10/wiaty-samochodowe Możesz zamówić wiatę na dwa samochody lub rozbudować o drewutnię/domek narzędziowy itp. I taka wiata garażowa ładniej się prezentuje niż taki blaszak. Zastanów się nad tym ;)
awa

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: awa »

No w sumie sporo czytałam o tym, jakie rozwiązanie dobrać i wstępnie myślę o czymś murowanym. Nie, żeby to wszystko jakoś do mnie przekonywało, ale w moim przekonaniu sporo potrzebnych jest rozwiązań, które będa na wieki. Dlatego też pompy hydroforowe porządne sprawdzamy. Dla mnie ta tematyka jest ważna. .............................................................................................................................................................................................................................................
jadzia22

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: jadzia22 »

U mnie naprawdę trudno jest o dobranie czegoś, co sprawi, że będę zadowolona z tego, co robię. Dlatego jestem w tym temacie mocno powiązana. Każda sprawa to tak naprawdę dla nas wyjątkowy temat, dlatego lubię się nad nim rozwodzić. I w tej kategorii sprawdzam sobie coś takiego jak stoły warsztatowe . No wiecie, to dla mnie ważne.
Mośka121

Re: Garaż murowany czy blaszak

Post autor: Mośka121 »

Moim zdaniem garaż blaszany będzie lepszym rozwiązaniem. Taki garaż jest trwały i wytrzymały to też ekonomiczne rozwianie. Poczytajcie sobie więcej na ten temat na stronie garaze blaszane tam macie artykuł na ten temat. Przedstawione zostały zalety i opinie. Zobaczcie koniecznie.
ODPOWIEDZ