Firma sprzątająca

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Sprzątaczek

Firma sprzątająca

Post autor: Sprzątaczek »

Poszukuję sprawdzonej firmy sprzątającej, która wykonuje swoją pracę należycie i dokładnie. Wiele czytałem o tej firmie i widzę, że sporo osób korzysta z ich usług http://megan.pl/klienci czy może i wy korzystaliście kiedyś z ich usług?
Joaśśka

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Joaśśka »

Dzień dobry. Nam dobrze się układa współpraca z Clean Pro https://clean-pro.com.pl/. Są solidni i skuteczni. W pomieszczeniach mamy naprawdę czysto! Nie wiem dokładnie jakich usług oczekujesz. Na stronie internetowej mają zamieszczoną ofertę. Cennik uzależniony jest od powierzchni oraz częstotliwości sprzątania. Najlepiej będzie jak do nich przedzwonisz, wtedy dowiesz się jaka byłaby kwota za usługę, na której ci zależy.
ArekŻ

Re: Firma sprzątająca

Post autor: ArekŻ »

To sprawdzony kontakt ode mnie – warszawska firma sprzątająca Axona
https://axona.pl/kontakt Mega profesjonalni, solidni i dokładni specjaliści w tym temacie. Wszystko szybko i sprawnie ogarniają, mają zdecydowanie rozsądne stawki i bardzo sensowną opcję ozonowania i zamgławiania biur w celu ich dezynfekcji i ochrony przed koronawirusem. Korzystamy z całej gamy ich usług i bardzo ich sobie chwalimy.
Wójcik

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Wójcik »

Dobra firma sprzątająca powinna się opierać na profesjonalnych narzędziach pracy. Powinna posiadać zmywarki do posadzek prowadzone http://olpe.pl/zmywarki-do-posadzek/ , maszyna idealna do pielęgnacji posadzek w biurach, sklepach, magazynach. Zmywarki takie mogą być samojezdne oraz pchane przez osobę sprzątającą.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 356
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Firma sprzątająca

Post autor: sefka »

Jeżeli o mnie chodzi, to moim oczekiwaniom w 100% sprosala firma Airozone która specjalizuje się w ozonowaniu pomieszczeń. Znają się na rzeczy jak mało kto. Działają szybko oraz skutecznie.
ODPOWIEDZ